תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בזמן שכריסטיאנו רונאלדו מחלים: זוגתו קטפה תואר ענק

ג׳ורג׳ינה רודריגס | Gettyimages
ג'ורג'יניה רודריגס הצטרפה למועדון 10 מיליון העוקבים באינסטגרם ולא שכחה להודות למעריצים, כשעל הדרך גם לא הכחישה את השמועה שהשניים מצפים לילד שני משותף, שיהיה החמישי של CR7
האם כריסטיאנו רונאלדו יחמיץ את המשחק הראשון מול אייאקס בליגת האלופות? השאלה הזאת מעסיקה את התקשורת העולמית לאחר שכוכב יובנטוס נפצע בשריר הירך האחורי במהלך המשחק של נבחרת פורטוגל מול סרביה במוקדמות יורו 2020 ועדיין לא ברור מתי יחזור. המשחק הראשון בין אייאקס ליובנטוס ייערך בדיוק בעוד עשרה ימים, ובזמן ש- CR7 עובד קשה על מנת להחלים, שוחה במרץ וחושף שרירים מושלמים באינסטגרם, בת הזוג שלו, ג׳ורג׳ינה רודריגס, קוטפת תואר ענק ומצטרפת למועדון 10 מיליון עוקבים ברשת החברתית המצליחה בעולם.

הדוגמנית הספרדייה אמנם עוד רחוקה מהחצי השני שלה, מלך האינסטגרם העולמי אחריו עוקבים כבר 160 (!) מיליון איש, אך חייבים לציין את המאורע המכובד, כיוון שרק כדי לסבר את האוזן, יש כדורגלנים סופר מפורסמים עם הרבה פחות מיליונים משלה. את הטייטל המכובד אותו השיגה בעיקר בזכות הייחוס, חגגה בסרטון עם שלל תמונות שלה ומספרים רצים שמגיעים למספר המטורף של 10 מיליון והודתה לעוקבים שלה על כך. גם לשיתוף הזה, כמו לכל דבר שהיא מעלה, בן הזוג שלה ואב ביתה אלנה מרטינה, לא הגיב ולא פירגן. מזל שיש להם עשרות דפי מעריצים שעושים את זה בשבילו.

חוץ מזה, כזכור יום אחרי משחקה של נבחרת פורטוגל מול סרביה, אותו משחק בו נפצע רונאלדו, בתקשורת דיברו על כך כי נראה שרודריגס והפורטוגלי שלה מצפים לילד שני משותף יחד, בן, שיהיה למעשה הילד החמישי של כוכבה הענק של יובנטוס. הכל התחיל בעקבות השמלה שלבשה הספרדייה שכביכול חשפה בטן קטנטנה שביצבצה מה שלא מתכתב עם הגזרה החטובה של הדוגמנית שמפרסמת רשת הלבשה תחתונה בימים אלו ושלטי חוצות ופרסומות עם גופה מרוחים בכל מקום.
כרגע כולם מתעסקים בחזרה של הפנומן למגרשים, לכן הנושא הזה מקבל פחות תשומת לב ואף לא רונאלדו ולא רודריגס הכחישו את השמועות כי הם מצפים לילד שני יחד, ככה שאנחנו עדיין בהמתנה!


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ