יוסי ומירית: על סיפור האהבה הכי ותיק בליגה

יוסי בניון עם מירית בניון יוסי בניון עם מירית בניון | פייסבוק
הוא נמצא איתה יותר שנים משהוא משחק כדורגל, ואת פוסט הפרידה שלו הוא הקדיש אך ורק לה: "היהלום" ואשתו סוגרים 24 שנות זוגיות (מתוכן 17 כבעל ואישה) וחותמים קריירה מפוארת עם זוגיות מפוארת לא פחות
יוסי בניון, האיש והאגדה, פרש הבוקר (חמישי) מכדורגל בפוסט סופר מרגש אותו שיתף בחשבון האינסטגרם שאחריו עוקבים למעלה מ-60 אלף איש. מי שליוותה את בניון במהלך כל הקריירה המפוארת שלו היא אהבת נעוריו, אשתו מירית.

במילות הפרידה שלו כתב לה: "מירית מה אני בלעדייך? מהיום שהחזקנו ידיים בבית הספר הרגשתי שלא משנה לאן החיים ייקחו אותנו, עוברים את זה ביחד יד ביד. עברנו הכל ביחד: בני 16 שאורזים חיים שלמים ויוצאים לאמסטרדם, חוזרים לדרום, נוסעים לצפון, עוברים לספרד משם לאנגליה ובחזרה למקום שלנו. לכל פינה בעולם נסענו יחד, היית שותפה לכל החלטה בחיי", כתב מספר 15 וריגש את הקוראים עד כדי דמעות.


יותר ממחצית מחייו צמוד בניון לאישה שלו, ולכן הדגיש בצורה רומנטית: "בכל שער, רגע לפני שאני הולך לחגוג עם הקבוצה, נתתי נשיקה לטבעת כדי שתדעי שכל רגע שמח בחיים שלי הוא קודם כל שלנו, של שנינו. את הדבר הכי גדול שיש לי בחיים האלה, הענקת לי את הזכות למשפחה שספק שיש כמוה אפילו באגדות. תודה על חמישה אוצרות פרי אהבתנו, שהם ללא ספק הנכס הכי גדול ויקר בעולם שלנו. לחיות לצידך זה ההישג הכי גדול שלי, להיות שלך זה התואר הכי יוקרתי שלי, לחזור הביתה בכל סוף יום ולראות אותך זה הניצחון הפרטי שלי".


איזה כיף לקרוא את המילים האלו של אחד השחקנים הגדולים שידע הכדורגל הישראלי. בעולם המזוהה עם בגידות, שקרים ופרידות, מירית ויוסי הם עמוד התווך של ענף הכדורגל. שחקן ואשת כדורגלן המציגים זוגיות יציבה, חמה ואוהבת, כזאת של פעם, שבקלות יכולה להוות השראה לתסריט לסרט על אהבה פורצת גבולות. ברגע כמו זה חבל שלמירית, שתמיד שמרה מרחק מעין התקשורת, אין בכלל חשבון אינסטגרם וגם חשבון הפייסבוק שלה לא ממש פעיל.

השניים גדלו בדימונה, הכירו בבית הספר ונישאו בגיל 22 בלבד אחרי שכבר שבע שנים של מערכת יחסים יציבה ברזומה היו מאחוריהם. החתונה שלהם התקיימה ב- 14/5/2002, באירוע ענק באולמי רויאל גארדן בפתח תקווה. מדובר היה באחד האירועים הנוצצים של עולם הכדורגל, אליו הגיעו למעלה מאלף מוזמנים, והנה בעוד חודש מהיום יחגגו 17 שנות נישואים. תוסיפו לזה עוד שבע שנות חברות וקיבלתם 24 שנים שיוסי ומירית תומכים אחד בשנייה. מגיל 14 ועד עצם היום הזה, כשהם בני 38.

מעבר לאהבה ולזוגיות המעוררת השראה, לבניונים יש חמישה ילדים! שתי בנות ושלושה בנים, כאשר המשפחה מתגוררת בשלוש השנים האחרונות בווילה ברמת השרון. לא להאמין שמספר 15 תולה את הנעליים, ועוד יותר לא להאמין שסיפור אהבה שכזה, שכמותו כבר לא קיימים יותר, הוא חלק מחייו של יוסי בניון. סיפור אהבה מהאגדות לאגדת כדורגל, מתאים לא?
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • טרה פנה
  0
  סנטה קולומה
  1
  Live
 • KF Feronikeli
  1
  לינקולן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ