תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

נטליה בוזגלו מתכוננת לקיץ בביקיני

נטליה בוזגלו | אלבום פרטי
אלמוג ואשתו משיקים את קולקציית הקיץ של מותג בגדי הים שלהם: "סוף סוף זה קורה". לירון שרון עם כל הפרטים והתמונות הלוהטות
תגידו מברוק לאלמוג ונטליה בוזגלו. נכון, העונה החדשה של "הבוזגלוס" בכיכובם תצא לדרך בעוד ארבעה ימים כפי שכבר סיפרנו לכם בתחילת השבוע, אך לא זו הסיבה לברכות. הזוג הצעיר משיק את קולקציית הקיץ של מותג בגדי הים שלהם ״amore_mia_b״ אליו נטליה מדגמנת ונראית פשוט וואו בביקיני בכל צבע וגזרה אפשרית. אחרי נטע אלחמיסטר ויובל אמזלג שמטפחות מותג בגדי ים משלהן בשנים האחרונות, החליט הזוג הצעיר ביותר לבית משפחת בוזגלו בשנה שעברה שגם הם יכולים, ופתחו את העסק שלהם הקרוי על שם ביתם המתוקה מיה.

נטליה סיפרה למדור על הקולקציה החדשה: "אני ממש שמחה שסוף סוף הקולקציה החדשה והמהממת שלנו מוכנה. מהחורף אני מתכננת איך זה יהיה ועובדת עליה. כל כמה ימים אני מעלה דגם חדש, ויש עוד לא מעט דגמים חדשים שיעלו בהמשך. בקרוב גם תצא הקולקציה החדשה של הגברים". כך שתתכוננו גברברים יקרים, גם לכם נטליה ואלמוג דואגים. מעבר לעובדה שגברת בוזגלו הלוהטת מדגמנת את התוצר הסופי, היא אחראית לכל שלב בעיצוב ומתפעלת את הכל מהקריות, שם בני ה-26 מתגוררים עם שני ילדיהם, טומי ומיה, מאז שחתם אלמוג בהפועל חיפה. "עכשיו, כשהעסק בצפון, זה קצת יותר קשה בגלל הנסיעות שאני צריכה לעשות למרכז כשאני הולכת לתופרת, או לקנות סחורה. הכל נמצא במרכז אז ככה שיוצא לי כמה פעמים בשבוע לנסוע ומקווה שבאמת השנה זאת תיהיה השנה שלי ושל אלמוג ושנצליח". אמן.

אז השניים דואגים לשני המינים לקראת הקיץ שכבר נמצא בפתח, ועוד נספר לכם שבעונה השלישית של "הבוזגלוס" תוכלו להכיר את נטליה ואת אלמוג מקרוב, להתרגש, לבכות ולצחוק איתם. את רגע הפציעה קורע הלב של אלמוג במדים השחורים - אדומים במשחק במוקדמות הליגה האירופית מול אטאלנטה באיטליה, תוכלו לראות מקרוב ולהבין איך מתמודדים ברגע כזה בקריירה מהצד הגברי והנשי של הסיפור. אוטוטו בוזגלו הצעיר צפוי להשתלב במשחקים האחרונים העונה של הפועל חיפה, וצריך לתת מילה טובה גם לכך שהשניים מחזיקים את כל העסק בעצמם, כולל צילומים. מאחורי עדשת המצלמה, נמצא לא אחר מהקשר ההתקפי. אז אם אתם/ן כבר בראש להצטייד לקראת הקיץ, את בגדי הים של אלמוג ונטליה בוזגלו אפשר לרכוש דרך האינסטגרם - תתחדשו!


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ