תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רגע לפני ברצלונה: הדוגמנית שסיבכה את אלכסיס סאנצ׳ס

אלכסיס סאנצ'ס | AFP
מירטה סוסה, דוגמנית פרגוואית, חשפה כי ניהלה קשר וירטואלי עם קשר מנצ'סטר יונייטד, אך גילתה מאוחר מדי כי היא לא היחידה איתה הוא ביחסים: "התאהבתי, אבל עכשיו אני מקווה שמישהי תוליך אותו שולל כפי שעשה לי"
הערב (שלישי) תפגוש מנצ׳סטר יונייטד את ברצלונה במסגרת משחק הגומלין של שלב רבע גמר גביע האלופות ותקווה לעשות את הבלתי ייאמן ולהעפיל לשלב הבא, ובינתיים, החלוץ הצ׳יליאני שלה, אלכסיס סאנצ׳ס מסתבך בגדול.

הדוגמנית הפרגוואית, מירטה סוסה, טוענת כי שחקנה של מנצ׳סטר הוא ״רודף נשים שקרן״ וכי השניים ניהלו רומן וירטואלי. הפצצה אחריה עוקבים כמעט 100 אלף איש, חשפה בפני עיתון ״קרוניקה״ הארגנטינאי כי סאנצ׳ס הפציץ אותה בשיחות טלפון 24/7. אם זה לא מספיק,

עוד מספרת הדוגמנית כי השחקן בן ה-30 הזמין אותה לבוא אליו לאנגליה, תוך כדי שהוא מדבר עם עוד בנות בו זמנית. "הסאן" הבריטי היה מי שראיין את סוסה: "הוא ביקש את המספר שלי בשיחה באינסטגרם והתחלנו להתכתב. משם עברנו לשיחות וידאו וממש הייתי בעניין כי האמנתי לכל השקרים שהוא סיפר לי״, סיפרה הדוגמנית ואף חשפה פרט אינטימי על חייה האישיים: ״רגע לפני שהכרנו, כמעט נטלתי את חיי ואלכסיס עזר לי עם זה מאד, נפשית ופסיכולוגית. הייתי אסירת תודה והתאהבתי בו. הוא טען שגם הוא בי ושאני האישה היחידה בחייו״.אבל הסיפור שמכר הצ׳יליאני לדוגמנית הרותחת, רחוק מהמציאות. ״בפועל, הוא דיבר עם עוד המון נשים בכל החצי שנה שהיינו בקשר. הוא בנאדם מזוייף ושקרן. הוא הכחיש הכל כמובן, אבל הוא פגע בי אני מרגישה הרוסה. הוא השתלט לי על החיים והרגשתי שחייתי רק בשבילו״. כנראה שבזמן שהיה פצוע בברכו, היה לחלוץ הרבה זמן פנוי, לעשות בעיקר שטויות. הדוגמנית הפרגוואית נשארה עם לב שבור ומאחלת לסאנצ׳ס ״שמישהי תשקר לו ותוליך אותו שולל בדיוק כפי שעשה לי״. לא נעים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ