תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אחרי ההדחה: אחותו של רונאלדו מגיבה

כריסטיאנו רונאלדו עם אחותו כריסטיאנו רונאלדו עם אחותו | אינסטגרם
הכוכב הפורטוגלי הודח במפתיע מליגת האלופות עם קבוצתו החדשה יובנטוס, ורק אחת ניחמה אותו במילים יפות: אחותו קטיה אייברו העלתה באינסטגרם פוסט מרגש המוקדש לו, אם כי איחלה גם ברכות לאייאקס
חלומה של יובנטוס להגיע לגמר של ליגת האלופות נגוז אמש (שלישי) לאחר שהקבוצה האיטלקית הובסה על ידי אייאקס בשלב רבע הגמר למרות שערו של כריסטיאנו רונאלדו, מלך ליגת האלופות שלא הצליח לסחוב עימו את הגברת הזקנה מעבר לשלב זה. לא הפורטוגלי, לא זוגתו הדוגמנית ג'ורג'ינה רודריגס ולא אף אחד ממשפחתו הגיב על ההדחה המפתיעה והמשפילה של יובה, חוץ ממישהי אחת. קטיה אביירו, אחותו הגדולה של CR7, הייתה היחידה שלא היססה לתת את דעתה בשני משפטים באינסטגרם על תוצאת המשחק שנערך באצטדיון אליאנץ בטורינו.

"אתה עשית את החלק שלך, אהבה", כתבה אחותו של רונאלדו, בחשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים כמעט מיליון איש. את המשפט הזה כתבה הזמרת הפורטוגלית על גבי תמונה של אחיה ממהלך המשחק, כאשר רונאלדו נראה בתמונה כשהוא מסתכל נואשות אל השמים לאחר התבוסה שרשמו ההולנדים על האיטלקים. אביירו היא היחידה שעודדה את אחיה בפוסט שפירסמה, ועל הדרך גם רצתה לתת קרדיט להולנדים שהפתיעו בענק והוסיפה כיתוב מפרגן וספורטיבי במיוחד: "ברכות לאייאקס".

בניגוד לאחותו, הדוגמנית הספרדייה של רונאלדו הגיעה אמש באנרגיות מטורפות ליציע הכבוד באיצטדיון, הצטלמה, העלתה תמונה שלה עם תלתן למזל וכתבה "קדימה יובנטוס", אך זה לצערה לא עזר. בדרך כלל רודריגס לא נוטה לפרסם את אשר על ליבה לאחר הפסדים/בתקופות קשות, אלא רק אחרי הצלחות, אך הפעם זה היה כל כך מתבקש. אולי זה עוד יקרה, הספרדייה מאד פעילה ברשת החברתית ומספר העוקבים שלה עולה משבוע לשבוע בעשרות אלפים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ