תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

המתנה של רמי גרשון ליום הולדתה ה-25 של נטע אלחמיסטר

נטע אלחמיסטר, רמי גרשון | אינסטגרם
מלכת האינסטגרם חגגה את היום המאושר שלה ובן זוגה תכנן לה אירוע בלתי נשכח כאשר אגרן לה מופע סטנד-אפ פרטי עם עמירם טובים שבו לא חסך ירידות מלכת השמחה. כמובן שהקהל נהנה והתפוצץ מצחוק
תגידו הרבה מזל טוב לאחת והיחידה, מלכת האינסטגרם, הדוגמנית ואשת הכדורגלן נטע אלחמיסטר. זה לא עוד קמפיין שזכתה בו היפיפייה המבוקשת, אלא הפעם מדובר בחגיגות יום הולדתה ה-25 של הראשל"צית שחגגה את היום המאושר שלה בשנה אמש (שבת) בזמן שכולנו עוד עוד ניסינו לעכל את ארוחת החג והמצות.

בעוד האינסטגרם של נטע מתפוצץ מברכות ומחוות שעשו עבודה חברות, חברים ואנשים טובים מהתעשייה איתם התחברה בשלוש השנים האחרונות בהן הפכה לאימפריה, הארוס שלה, רמי גרשון, תכנן לה אחלה של מתנה לכבוד יום הולדתה.

אז איך נתחיל לספר? כיאה לפרזנטורית של מותג בגדי הים שלה בננהוט, אירוקה, סאקרה, טוונטיפורסבן, לשחקנה של מכבי חיפה היה רף גבוה לעמוד בו ולכן שכר את שירותיה של אשת כדורגלן אחר לעזור לו במלאכה.


נוי ביבי, בת הזוג של רז מאיר, הייתה זו שקיבלה את המשימה מגרשון להיות אחראית על עיצוב האווירה ולכן שולחן ארוך ערוך בזהב עם הלוגו "נטע בת 25" פרחים והרבה פאר מוקם בסלון דירתם של נטע ורמי המשקיף על סמי עופר. קיר סלפי מעוצב כמובן, כיאה למלכת האינסטוש עם בלונים והאות N בענק מפוצצת פרחים.


מעבר לאורחים, שהם המשפחה והחברים הכי טובים של נטע, גרשון הפתיע אותה עם מופע סטנד-אפ פרטי של הסטאנדפיסט עמירם טובים!!! הוא הגיע ולא חסך ירידות מלכת השמחה: "נטע אז בואי נסכם. יש לך צד אחד אשכנזי, וצד אחד אלג'יראי וטריפולטאי. אז איפה עשו אותך במונדיאל?? אני לא מבין, נטע זה לא קשור! זה כמו לבוא לגלידריה ולבקש שלושה כדורים: שוקולד וניל, ומעל זה טונה"... כמובן שהקהל התפוצץ מצחוק והזוג הפוטוגני פרגן לטובים שהסגיר את גרשון, שהוא זה שביקש לרדת על ארוסתו במהלך כל ההופעה. יש דרך יותר כיפית לחגוג יום הולדת? חברים, אוכל, אלכוהול, מוסיקה ומלא צחוק!!! המדור מוסר מיליון איחולי מזל טוב למטאור, לגאווה הלאומית שלנו, נטע אלחמיסטר.


מופע סטנד אפ פרטי לכבוד היומולדת. נטע אלחמיסטר, עמירם טובים ורמי גרשון. (צילום: אינסטגרם)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ