תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אשתו של טראפ חושפת איך היא נראית ביום שלם במיטה

איזבל גולארט | Gettyimages
"איך אתם מעבירים יום כזה?" שאלה הדוגמנית הלוהטת איזבל גולארט את עוקביה בלבוש בתחתונים וחזייה בלבד. בקיץ הקרוב השניים צפויים להתחתן. עדיין לא ברור היכן אבל אין ברור שהיא תיראה מיליון דולר בשמלת כלה
הדוגמנית איזבל גולארט, ארוסתו הלוהטת של השוער הגרמני של פרנקפורט ונבחרת גרמניה, קווין טראפ, חושפת איך היא נראית כשהיא מבלה יום שלם במיטה. ״שוכבת במיטה כל היום. איך אתם מעבירים יום כזה?״ שאלה הפצצה הברזילאית את ארבעה וחצי מיליון העוקבים שלה בכיתוב מתחת לתמונה שלה במיטתה בדירה הניו יורקית שלה כשהיא לבושה תחתונים וחזייה בלבד. ככה את נראית ביום מנוחה של בית?! כי רוב האנשים לבושים בפיג׳מה בעוד הדוגמנית נראית כאילו היא עכשיו מצטלמת לשער מגזין נחשק. התמונה הזאת סחפה אחריה כל כך הרבה תגובות, כמו זו של בעלה לעתיד שכתב לה: ״את מושלמת בכל שלב ביום״. כמה רומנטי.

השניים כזכור סיפקו לנו בשנה שעברה הצעת נישואים מאד רומנטית שזמן קצר אחריה חשפה דוגמנית העל הברזילאית מספר פרטים אינטימיים מהקשר שלה עם השוער, בראיון ליוטיובר הברזילאי המפורסם מתיאוס מזאפרה, כדוגמת איפה הם עושים סקס, ואיך קרה שהם שכבו מאחורי הקלעים של תצוגת אופנה בהשתתפותה. בעוד טראפ נותן בראש בגרמניה, אשתו העתידית מסתובבת בעולם, מדגמנת ומצטלמת בלי סוף, לכן מחזיקה גם דירה בניו יורק, שם היא עובדת לא מעט.

המלאכית של ויקטוריה׳ס סיקרט והשוער הגרמני כזכור התארסו בחודש יולי של הקיץ האחרון והם צפויים להחליף נדרים בקיץ הקרוב, עוד לא ברור אם בברזיל, בגרמניה או ביעד אחר. מי שבטוח תהיה מוזמנת לאירוע היא חברתה הטובה של גולארט, הדוגמנית ברונה מרקוזין, והאקסית המיתולוגית של ניימאר, שהספיק לשחק במדיה של פ.ס.ז׳ עם הכוכב הברזילאי בשנה שעברה. מה שבטוח שבחתונה הזאת, הכלה שנראית מושלם בסתם יום שגרתי של בית, הולכת להיראות מיליון דולר בשמלת כלה!




















מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ