תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

וואו: הסקנדל שעשתה אירינה שייק בצרפת

אירינה שייק | Gettyimages
לאחר השמועות שבן זוגה הנוכחי של הדוגמנית בראדלי קופר מנהל רומן עם ליידי גאגא, האקסית של CR7 נבחרה להיות הפנים והגוף של הבושם החדש של שנקרא: "סקנדל". כמובן שתגובתה של ג'ורג'ינה רודריגס לא איחרה לבוא
שוב היא בכותרות. הדוגמנית היפה ביותר בעולם שלא נחה לרגע, אירינה שייק, שלמרות שהיא כבר מזמן לא צמודה לאקס המיתולוגי שלה, כריסטיאנו רונאלדו, היא עדיין מעניינת את עולם הכדורגל בלי סוף. אחרי שבחודשים האחרונים התקשורת העולמית החליטה שבן זוגה ואב ביתה, השחקן ההוליוודי בראדלי קופר, והזמרת זוכת האוסקר, ליידי גאגא, מנהלים רומן שלא היה, כעת הרוסייה הלוהטת שמה פס על כולם ועושה "סקנדל" גדול בפריז שבצרפת.

וכשאנחנו אומרים סקנדל אנחנו באמת מתכוונים לזה! מעצב העל הצרפתי, ז׳אן פופ גוטייה בחר בשייק להיות הפנים והגוף של הבושם החדש שלו שנקרא כמובן: "סקנדל". ומה שקורה בפרסומת שכבשה את מסכי הטלוויזיה והרשתות החברתיות, מקביל לאיך שאנחנו רואים את אירינה שייק בחייה האמיתיים. דוגמנית העל לבושה תחתונים, חזייה ועקבים מתחת לבלייזר גברי, נראה כאילו שלפו אותה מחדר המיטות בעוד היא צועדת במרכזה של ארוחת ערב מפונפנת בטירה מפוארת כשכל הסובבים בהלם מוחלט מיופייה ומהתעוזה שלה.

בסוף היא מתיישבת בשולחן המקביל למעצב העל שאומר: "אנחנו מעריצים את הסקנדל שלה" וגם אנחנו במדור מעריצים את שייק ומבינים בדיוק מדוע פול גוטייה בחר בה לקמפיין עליו היא תקבל סכום מוערך של 10 מיליון דולר!! "כל כך שמחה להיות הפנים של הבושם הראשון שלי השייך לז׳אן פול גוטייה האייקוני. אני גאה להיות חלק מהחזון האגדי שלו". כתבה האקסית של CR7 בחשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים 12 מיליון איש. ואם כבר חשבתם איזו תגובה תהיה לג'ורג'ינה רודריגס, הנוכחית של רונאלדו, שדואגת להעלות תמיד במקביל לאקסית דברים מעניינים לחשבון האינסטגרם שלה על מנת לתת לה פייט, אז גם זה קרה. הספרדייה של רונאלדו שיתפה מספר שעות אחרי שייק תמונה שלה בפוזה חושנית מוגזמת ביותר.


"כשחברה שלי אומרת לי: הנה בעלך מגיע, תתנהגי נורמלי" במטרה להראות שגם לה יש חוש הומור ושהיא מתנהגת מוגזם מהרגיל כשהיא צריכה לשמור על פאסון. מעניין שהתמונה הזאת עלתה שלוש שעות אחרי השיתוף של הדוגמנית הרוסייה בפרסומת הסקנדלית שלה ועוד יותר מעניין שרודריגס השתמשה במילה בעל... אמרתם שאתם לא מאורסים לא?!!? בזמן שרודריגס ממשיכה לנסות לתת לשייק פייט, נציין כי מספר העוקבים שלה מתקרב מאד לזה של האקסית... 10.5 מיליון...מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ