תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

סופר רונאלדו: CR7 מציג כיצד נראה גיבור על בתחתונים

כריסטיאנו רונאלדו | Gettyimages
רגע אחרי שהפך רשמית לשחקן היחיד אי פעם שזכה באליפויות באנגליה, ספרד ואיטליה, התפנה הפורטוגלי לשווק את המותג הנחשב שלו. אז מה הם כוחות העל של כריסטיאנו?
לא משנה כמה קמפיינים של בגדי ים יתרוצצו ברשת עם דוגמניות יפיפיות בביקיני, כשכוכבה של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו, מחליט שוב לחשוף את הריבועים שלו ולהוריד לתחתונים, התגובות שהוא מקבל עולות על כל דימיון ושוברות כל שיא אפשרי. והנה הוא עשה זאת שוב.

הפורטוגלי שיתף את העוקבים שלו בסשן תמונות שלו בתחתונים במטרה לפרסם את הקולקציה החדשה של מותג התחתונים שלו, CR7Underwear. הפורטוגלי מציג פעם נוספת את גופו הבנוי לתלפיות בלתי הגיוניות, על מנת לעודד את מעריציו לרכוש גם לעצמם תחתוני "גיבורי על". רונאלדו מצולם כשהרקע מאחוריו בהשראת קומיקס, בדיוק כמו גיבור על שיצא מתוך סיפור, כשברקע המילים החזקות: ״סיבולת, אמונה וכוח״ שהוא מאמין שהן התכונות שהובילו אותו להצלחה המסחררת שלו.

"כוחות העל שלי, אתם שואלים?", כתב רונאלדו, "כוח, סיבולת ואמונה וכמובן, התחתונים שלי של CR7. מה כוחות העל שלכם? קמפיין חדש יוצא היום!", הלהיט בן ה-34 את 163 מיליון העוקבים שלו שרק מחכים לראות מה יעלה וישתף האיש בכל הכי הרבה עוקבים באינסטגרם בעולם. מלך על המגרש, ומלך בלתי מעורער גם ברשתות החברתיות.
"לכל אחד יש את הכוחות המיוחדים שלו. הוא פשוט צריך למצוא אותם. שלי מגיעים מעבודה קשה ואימונים כדי להפוך לחזק פיזית, אבל גם מלהוות השראה לאחרים כדי שיעבדו קשה על מנת להגשים את החלומות שלהם", הוסיף הפנומן בן ה-34 שכבר קטף את תואר האליפות עם יובה והפך לשחקן הראשון שזוכה באליפות גם באיטליה, גם בספרד וגם באנגליה, ככה שזה יותר ממתבקש שהוא גם משקיע מהצד בעסקים שלו. תחתונים, השתלות שיער, מלונות, מה היעד הבא??
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ