תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

עוד כוכב אנגלי הסתבך: בגד בזוגתו במכונית ונזרק מהבית

ברנלי - מנצ'סטר סיטי 1:0
קייל ווקר, מגן שלושת האריות ומנצ'סטר סיטי, בגד בחברתו ב-9 השנים האחרונות, בראון שעמה בילה החליטה לסמס לאם ילדיו והובילה לפרידתם. כל הפרטים מסערה חדשה בממלכה
הכוכבים הגדולים של אנגליה לאורך השנים אוהבים להסתבך בשערוריות. קלטות שדלפו לרשת, בגידות, רומנים ,הכל כבר היה. כעת מי שניצב במרכז הסערה הוא מגן שלושת האריות ומנצ'סטר סיטי קייל ווקר, שנתפס במכוניתו בוגד בחברתו עם כוכבת ריאליטי ואת הלילות האחרונים מבלה מחוץ לביתו, ממנו נזרק.

ווקר בן ה-28, כך לפי "הסאן", נזרק על ידי חברתו אני קילנר ונאלץ לעזוב את האחוזה של השניים שמוערכת בכ-6.5 מיליון דולר, כל זאת לאחר שכוכבת ריאליטי בשם לאורה בראון סיפרה על יחסיה עם המגן.

בדיווח נכתב כי חברה של בראון היא שהפיצה את הסיפור, כשלטענתה בראון בעצמה סיפרה לה שהיא שכבה עם ווקר במכונית הבנטלי שלו. החברה גם סיפרה שבראון התאכזבה לגלות שמספר ימים לאחר מכן פרסם ווקר הודעה לחברתו במשך תשע השנים האחרונות לכבוד יום האם. ולמרות כל זאת, קילנר לא התבשרה על הבגידה דרך התקשורת - אלא דרך בראון עצמה, שסימסה לה וסיפרה את השתלשלות האירועים.
"הרגשתי שקייל עושה עליי מניפולציות, הוא ניצל את הכוח שלו, את היותו כדורגלן עשיר, והתנהג אליי איך שהוא רוצה. לילה אחד החלטתי לספר לאני על מעשיו", אמרה בראון לחברתה, כפי שנחשף ב"הסאן". קייל סימס לה "שלחת לה הודעה?" לאחר שנזרק מביתו וכעת שוכר דירה ב-15,000 דולר לחודש במרחק 30 קילומטר מהאחוזה שרכש רק השנה.


אמנם השניים לא נישאו, אבל לקילנר ולווקר שכאמור היו יחד ב-9 השנים האחרונות יש שלושה ילדים וזוגתו עד החודש שעבר התראיינה מספר פעמים ובישרה על רצונה להיכנס להריון, בתקווה לילדה ראשונה. השניים הסירו אחד את השנייה מהרשתות החברתיות וקילנר אף מחקה את כל תמונותיו של המגן. 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ