תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הלוק החדש של ספיר יודשקין

ספיר יודשקין | Instagram
אשתו של ברק יצחקי החליטה לשנות קצת אווירה במראה וביקרה אצל מעצב השיער שלה, ממנו יצאה עם שיער ארוך וחלק במקום הקארה שהיה לה פעם. איך יצא? תשפטו בעצמכם
אמנם ברק יצחקי כבר לא שחקן פעיל אוטוטו שנה, מאז שעבר לצד הניהולי במכבי תל אביב, אבל אשתו ספיר יודשקין-יצחקי לנצח תישאר אחת מנשות הכדורגלנים האהובות עלינו בארץ וכעת היא ממיסה אותנו עם לוק היסטרי חדש. הדוגמנית ההורסת, שהייתה אחת מחסידות הקארה הקצר בתקופה האחרונה, החליטה להפתיע והתחדשה בתוספות שיער ארוכות שגורמות לשיערה להראות מלא ושופע לקראת קיץ 2019. על העבודה אחראי מעצב השיער אור אוחנה, שגרם לספיר להראות עוד יותר "וואו" ממה שהיא.

ליודשקין-יצחקי "התחשק קצת לשנות" והנה התוצאות לפניכם. אוחנה עמל על הלוק החדש אמש (ראשון) במספרה שלו הממוקמת בגבעתיים. לרגע חשבנו כי גם שרון אייזנברג ונואל ברקוביץ', וגם שי זהבי וליאן בן חיים כשהן בארץ, מגיעות אליו באופן קבוע - אך אז גילה המדור שיש שניים כאלו... שני מעצבי שיער בעלי אותו שם, ושניהם מטפלים בשיערן של נשות הכדורגלנים האהובות עלינו. מפה לשם, מיסס יצחקי שוב עם שיער ברונטי ארוך שמבליט את עיניה התכולות אפילו עוד יותר.

טיימינג מצויין לפני חגיגות האליפות של הצהובים כחולים שיתקיימו ביום ראשון הקרוב בלייב פארק ראשון לציון, שם תוכל להציג את הלוק החדש שלה בשידור חי.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mine

A post shared by Sapir Yudashkin Itzhaki (@sapiryudashkin) on


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ