תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה קורה כשבית״ר ירושלים והפועל באר שבע משלבות כוחות?

אוחנה, קלטינס, צדק והבעלים ניזרית | שלומי זנתי
מיכאל אוחנה ושיר צדק מהצד האדום וגם דויד קלטינס מהקבוצה מהבירה, הגיעו לדגמן את הקולקציה החדשה של בית האופנה "ספוסו" בבעלותו של מתן נזרית, שאוהד את הקבוצה מהדרום ומפנטז לראות את הקשר משחק בקבוצתו
אין כמו לראות שיתוף פעולה בין שניים מהמועדונים הגדולים בישראל. תשאלו את בית״ר ירושלים והפועל ב״ש, שתיים מהקבוצות האהובות במדינה עם עשרות אלפי אוהדים, ששלחו נציגים מכובדים דוגמת דוד קלטינס, מיכאל אוחנה ושיר צדק, לדגמן את הקולקציה החדשה של בית האופנה הבאר שבעי ״ספוסו״ בבעלותו של מתן נזרית, שאחראי בעצמו על עיצוב הקולקציה ואוהד את הקבוצה מהדרום. זאת איננה הפעם הראשונה שנזרית בוחר בכדורגלנים מובילים לדגמן את החליפות היוקרתיות שלו. שמות כמו: אלירן עטר, מיגל ויטור, אליניב ברדה, ברק בדש ווילאם סוארס כבר פרסמו את בגדי המותג הבאר שבעי.

הבעלים והמעצב סיפר למדור כי ההפקה הייתה כיפית במיוחד ועל הסט ביום הצילומים היה מאד זורם עם הפרזנטורים מליגת העל והתוצאות, מדהימות. "בחרנו השנה בשיר צדק כי מבחינתנו הוא נחשב לסמל באר שבעי ומאוד מזוהה עם המותג שלנו גם כפרזנטור וגם בחיים האישיים. הבחירה באוחנה נעשתה מהסיבה שהוא בן אדם צבעוני בדיוק כמונו ודור העתיד של הקבוצה. בדוד קלטינס בחרנו השנה גם כי יש המון אוהדי בית״ר שגרים בב"ש ובאזור, גם כי הוא חתיך ומשום שיש לו זיקה לעיר. כידוע חברתו הדוגמנית, שרון אייזנברג, היא באר שבעית כך שהוא נמצא כאן דיי הרבה" סיפר למדור. ללא ספק יש לשחקנה של בית״ר דוגמא מושלמת בבית מהדוגמנית הפרטית שלו, והנה הוא הולך בעקבותיה.

ממש לקראת עונת החתונות, הקולקצייה החדשה של ״ספוסו״ שזמינה כעת לקהל הרחב, זכתה לכינוי "קולקציית פרימיום" משום שיצרו המון צבעים ודגמים יחודיים ולא שיגרתיים ולקו רחב מאוד של קולקציה מקורית ומיוחדת ביותר. בחזרה לסט, עוד סיפר הבעלים, שנמצא בקשרים קרובים עם לא מעט שחקני ליגת העל: "היו צחוקים ואווירה כזאת מדהימה, עד שהשחקנים פשוט התחילו לצחוק אחד על השני וליצור מחנות של בית״ר מול ב"ש. בתור אוהד של האדומים, אני בעצמי הייתי רוצה לראות את קלטינס אצלינו". קבלו את הפרזנטורים האדומים- שחורים- צהובים כשהם שורפים את עדשת המצלמה עם חליפות מדוגמות. צדק אמנם כבר נשוי, אבל זאת ללא ספק יופי של טעימה מאיך קלטינס ואוחנה יראו מתחת לחופה.חזר למגרש ועכשיו גם קטף קמפיין. מיכאל אוחנה (צילום: שלומי זנתי)


אוחנה וקלטינס מחייכים (צילום: שלומי זנתי)


הדור הצעיר פוגש את הדור הותיק של הכדורגל. קלטינס, אוחנה וצדק. (צילום: שלומי זנתי)


היה כיף חיים על הסט. (צילום: שלומי זנתי)מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ