לירן שטראובר וטל טלמון מעלים הילוך ביחסים

לירן שטראובר וטל טלמון מעלים הילוך ביחסים לירן שטראובר | אור גפן
ביום שישי שיתפה הדוגמנית תמונה עם השוער בדימוס ושני בניו עם הכיתוב: "כשיודעים פשוט יודעים!" כשהיא נועצת בו מבט מאוהב. "הזמן לא זז, מתגעגע אלייך" כתב השוער לטלמון. Love is in the air, בקיצור
רק לפני ארבעה ימים סיפרנו לכם על הרומן החדש והלוהט בין שוער העבר של, מכבי תל אביב ונבחרת ישראל, לירן שטראובר, עם לא אחרת מהאקסית המיתולוגית של ג׳ורדי קרויף, השחקנית היפייפיה טל טלמון, והשניים כבר מעלים להילוך חמישי. ביום שישי האחרון שיתפה היפייפיה תמונה שלה עם השוער בדימוס ושני בניו ניל ובן שטראובר, תחת הכיתוב: "כשיודעים פשוט יודעים!!" בתמונה בה טלמון נועצת את מבטה בשטראובר, כאשר לא ניתן לפספס את הכימיה בין השניים והלבבות שעפים באוויר.

אמש (שני) יצא אבא לירן לטיול השנתי של מיכאל בן הזקונים שלו וכיתתו, בתפקיד הורה מלווה שהתקיים בהר ארבל. חוץ מליהנות מהתפקיד ומהחוויה עם בנו והילדים מהכיתה שמתלהבים מהשוער המפורסם, שלח שטראובר מסר מאד ברור לבת הזוג החדשה שלו. "יום מסלולים ראשון הסתיים, קצת מנוחה וים של געגוע", כתב שטראובר לטלמון וכמובן שגם דאג לתייג אותה. שטראובר עשה חיים ונהנה "לחזור לילדות" כפי שכתב, אבל לרגע הגעגוע לאהובתו לא עזב אותו. מאוחר יותר פרסם סטורי נוסף וגם בו כתב: "הזמן לא זז. מתגעגע אלייך".


המדור מתרגש עבור הזוג המאוהב ויודע מצוין איך מרגישים הפרפרים בתחילתו של קשר חדש, ובעיקר שמח מאד עבור השניים האלו שמצאו אחד את השנייה. כזכור, אמנם עוד מדובר רק בתחילתה של זוגיות ושניהם למודי ניסיון בתחום הרומנטי (הוא גרוש ואב לילדים, היא גרושה פעמיים), אבל נראה שהשדכנית, ירדן הראל, עשתה יופי של עבודת התאמה. הכדורגלן בן ה-44 והשחקנית בת ה-36, בעוד כשלושה שבועות יאלצו שוב להיפרד למספר ימים אז יעמוד שטראובר בין הקורות של נבחרת האומנים שתשחק ברוסיה. Love is in the air- כבר אמרנו?


הזוג החדש של עולם הספורט (צילום: אינסטגרם)תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • אסטון וילה
  2
  אברטון
  0
  Live
 • קלן
  1
  בורוסיה דורטמונד
  3
  Live
 • גרנאדה
  0
  סביליה
  1
  Live
 • לבאנטה
  2
  ויאריאל
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ