תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ניר ביטון שומע? האוקראינית שכבשה את סלטיק בדרך לסקוטלנד

אוליה שווד אוליה שווד | אינסטגרם
אוליה שווד, אשתו של הקשר החדש מריאן, היא כוכבת אינסטגרם שכבר צוברת פופולריות בקרב אוהדי האלופה החדשה. עם תמונות בביקיני, אהבה גדולה בין השניים ותינוק חמוד, אפשר לראות מדוע היא האטרקציה הבאה
בעונה הבאה אלופת סקוטלנד סלטיק וניר ביטון שלנו מתכוננים לקבל בברכה את שחקן הכנף האוקראיני בן ה-21, מריאן שווד, בזמן שאשתו הפצצה שתגיע איתו אוליה שווד מעלה את הדופק ברשתות החברתיות.

בחשבון האינסטגרם של מובילת דעת הקהל האוקראינית יש שלל תמונות, מביקיני בחופשות אקזוטיות במלדיביים וסקי באוסטריה ועד למתנות יקרות כמו תיקים של דיור ומכונית אאודי חדשה. כוכבה החדש של סלטיק ואשתו היפה התחתנו ב-2016, כאשר הוא עוד לא היה בן 19(!) והם לגמרי מוכיחים שהם המעריצים הכי גדולים אחד של השנייה בחשבונות האינסטגרם שלהם.

שווד הגיע לסלטיק כבר בינואר, והושאל לקרפטי לבוב עד סוף העונה הנוכחית שם הבין שהאישה שלו הולכת להיות הכוכבת בעצמה ביציע קבוצתו החדשה. האוהדים, איך לומר, לא נרגעים ממנה ומגיבים על כל פוסט שהיא מעלה. הזוג הצעיר כבר הורים לתינוק מתוק אך זה ממש לא מפריע לאוליה להנות מהתנאים וההטבות בחייה של אשת כדורגלן צעירה ובלונדינית.


כאמור, שחקן הכנף ששיחק גם בסביליה החליט לדחות את חופשת הקיץ שלו על מנת להתחיל את האימונים במדיה של סלטיק. בזמן שהיה מושאל לקרפטי לבוב שם גדל כבש 15 שערים בחמשת החודשים האחרונים, ועדיין מצא זמן להתעדכן בכל יום במצבה של סלטיק: "צפיתי בכל משחק בהתרגשות שיא לראות את המועדון החדש שלי שועט אל עבר תואר נוסף. זה הישג מטורף לזכות באליפות שנה שמינית ברציפות", אמר האוקראיני הצעיר שיקווה לכבוש בקרוב במדיה של סלטיק לשם הוא ומשפחתו בדרכם להגיע.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Olya Hrynkevych (@olya__shved) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ