תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מדוע זועמים אוהדי ארסנל על קים קרדשיאן?

ולנסיה - ארסנל 4:2
כוכבת הריאליטי הבינלאומית סופגת קריאות ברשת בגלל שתיקתה בפרשת הנריק מחיטריאן, שמוצאו הארמני ימנע ממני להשתתתף בגמר הליגה האירופית בבאקו בעוד שבוע. האם המגה-סלבית תפתור את משבר היחסים בין המדינות?
אוהדי ארסנל קצת נסחפו ביממה האחרונה, באופן שאפילו די משעשע אותנו. האנגלים מפנים אצבע מאשימה כלפי הכוכבת הגדולה בעולם, קים קרדשיאן, על כך שאינה מתערבת ועוזרת לפתור את פרשיית הנריק מחיטריאן הארמני. כידוע, הסלבריטאית האמריקאית בעלת שורשים ארמניים חזקים ואף ביקרה בארץ מולדתו של אביה המנוח, רוברט קרדשיאן, כבר מספר פעמים.

אתמול (שלישי) פורסם כי קשר ארסנל לא יטוס עם קבוצתו למשחק גמר הליגה האירופית מול צ'לסי, שייערך בבאקו, אזרבייג'אן ב-29 במאי. ההחלטה נובעת מחשש לביטחונו של הקשר הארמני, זאת בעקבות הסכסוך המדיני בין מולדתו לאזרבייג'אן. האוהדים קיוו שכוכבת הריאליטי תתערב בעקבות שורשיהם המשותפים, ותשתמש בכוח האדיר שיש לה ברשתות החברתיות ובכלל, בחיים. רק באינסטגרם יש לה 140 מיליון עוקבים וקצת יותר מ-60 מיליון בטוויטר, מה שגרם לאוהדים השרופים של המועדון לפנות לקרדשיאן בפוסט זועם.

"ארמנית מתי שנוח לך, אבל שומרת על שתיקה בכל הנוגע לפרשיית מחיטריאן וגמר הליגה האירופית? את בושה לשורשים שלך", כתב אוהד שלקח את זה ללב. היו כאלו שדווקא התייחסו לציוץ הזה בצחוק וכתבו: "ממש התאכזבנו שהקרדשיניות לא התערבו בסיפור הזה". חוץ מהמאוכזבים, אוהד יותר פרקטי פנה למגה סולארית וכתב לה באופן אישי: "קים, אני מקווה שההודעה הזאת תמצא את דרכה אלייך. האם את חושבת שתוכלי לעזור לתמוך בקפטן נבחרת ארמניה בכדורגל? נאסר עליו לקחת חלק בגמר הליגה האירופית בגלל שהוא ארמני. האם יש דרך שתוכלי לעזור לו? תודה מראש". קרדשיאן טרם ענתה לאלפי הפניות שקיבלה, אך תהיו בטוחים שאם מישהו בעולם הזה יכול להשפיע ולשנות את ההחלטה לגבי נוכחותו של מחיטריאן בגמר, היא כוכבת הריאליטי הגדולה בכל הזמנים.


 

Happy Sunday - there’s no KUWTK tonight

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ