תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אוהדי בשיקטאש השחיתו את רכבה של בת הזוג של קאריוס

לוריס קאריוס | Gettyimages
השוער שייזכר לנצח כאיש לליברפול את גמר ליגת האלופות, ממשיך לפשל גם במדי בשיקטאש הטורקית, שאוהדיה החליטו שמי שלא משחק טוב צריך לשלם. את זעמם ספגה הדוגמנית סופיה ת'ומלה, כשעל האוטו שלה נכתב: "לוזר"
האיש שלנצח ייזכר כזה שהפסיד את גמר ליגת האלופות לליברפול ב-2018, השוער הגרמני, לוריס קאריוס, מושאל מליברפול לבשיקטאש הטורקית ולא ממש מפגין יכולת טובה בין הקורות. השוער בן ה-25 נמצא בדיוק באמצע תקופת ההשאלה שלו, ואוהדיה של בשיקטאש החליטו שמי שמפגין יכולת לא טובה צריך לשלם, ומי שספגה את זעמם הייתה בת הזו שלו, הדוגמנית, המגישה והשחקנית הגרמניה סופיה ת’ומלה, שרכב היוקרה שלה הושחת לאחר שריססו עליה את המילה ״Loser״, מפסידן.

הגרמנייה פרסמה את הוונדליזם שעשו האוהדים וכתבה בעקיצה מוחלטת את המשפט "ללא קלאס". ביום ראשון האחרון ראשי בשיקטאש הודיעו כי השוער ימשיך במועדון לעונה נוספת על אף יכולתו הירודה במועדון,  כפי שהיה אמור מלכתחילה, ובתגובה לכך החליטו האוהדים להשאיר ״מזכרת״ על רכבה של זוגתו. השוער נמנע מלהגיב על האקט המזעזע של האוהדים שממש לא רוצים אותו בקבוצה. על הפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו שממשיכים יחד לשנה הבאה חזקים ומאוחדים למרות "שדברים לא הלכו בדיוק כפי שתיכנן" יש למעלה מאלפיים תגובות של אוהדי בשיקטאש המשמיצים את הגרמני.

ואם ננסה להתעלם לרגע מהגועל נפש שלצערנו עדיין קיים בעולם הכדורגל, השוער (25) והמגישה/דוגמנית שלו (29) מציגים זוגיות פוטוגנית עם דמיון אחד לשנייה ואהבה מובהקת לקעקועים מאסיביים. אחד הזוגות היפים של עולם הכדורגל. עכשיו רק נשאר לקאריוס להציג יכולת נהדרת בעונה הבאה ולגרום לאוהדים הטורקים לאכול את הכובע במקום להשחית מכוניות. אשתו, בינתיים, כבר תיעדה את עצמה מנקה את הגרפיטי...קריוס, ת'ומלה והמזכרת מאוהדי בשיקטאש (צילום מסך: אינסטגרם)


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Better together

A post shared by LORIS (@loriskarius) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ