תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

קאמבק: ירדן שועה והחברה עושים את תאילנד

ירדן שועה, אליה אוחנה | Instagram
חלוץ מכבי חיפה, שנפרד מבת הזוג שלו אליה אוחנה לפני מספר חודשים, חזר אליה בגדול והם מפגינים אהבה בקוסמוי. לאחר מכן הם מתכוננים ליופי של קופנהגן. לצידם באי תפסנו זוגות נוספים מהכדורגל הישראלי
זוכרים שסיפרנו לכם לפני מספר חודשים שחלוצה הצעיר של מכבי חיפה, ירדן שועה, חזר לשוק הרווקים אחרי פרידה מבת הזוג שלו אליה אוחנה? אז תחשבו שוב. החיילת והכדורגלן חזרו ובגדול, והם מפגינים אחד כלפי השנייה את כל האהבה שבעולם באחד המקומות הרומנטיים והיותר יפים על הפלאנטה, תאילנד. האי קוסמוי אף פעם לא נראה מזמין יותר, כאשר החברה הצעירים של ליגת העל העמיסו את הנשים והחליטו לנצל את חופשת הפגרה בטיול זוגות שלגמרי מוציא לנו את העיניים.

לצידם של הזוג המקומבק הצעיר תפסנו את עומרי גלזר ובלוגרית האופנה שלו, שירה מורג, אליאל פרץ ונטע אשכנזי שלו, ושובל גוזלן עם מאיה גולדמן חברתו כולם מתענגים יחד מהטירוף שיש לתאילנד להציע כאשר אחרי שנהנו משלל אטרקציות בקוסמוי, כעת מתכוננים ליופי של קופנהגן. הכדורגלנים אמנם נמצאים בזמן החופשי שלהם בשנה, דבר שלא מנע מהם לשחק כדורגל עם המקומיים, להתגלש על מגלשת אקסטרים וכמובן ליהנות מפוט מסאז' באופן יום יומי. שימו לב שהמסז'יסטית של שועה אפילו לובשת את החולצה בצבע הנכון.

בזמן שהמדור מאושר שהחלוץ וזוגתו חזרו ומנצלים את החופשה לכיף גדול, ויתר כדורגלני הליגה מפוזרים בכל העולם, זוג חיפאי אחר, רמי גרשון והמגה דוגמנית שלו נטע אלחמיסטר, מתכוננים להינשא בעוד בדיוק 13 ימים. תהיו בטוחים שעד אז, כל המפוזרים ישובו ארצה להרים להם באירוע מהסרטים.מה לא עושים בשביל תמונה. שובל גוזלן, ירדן שועה ואליאל פרץ (צילום: אינסטגרם)


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by єℓια • σнαиα (@_elia.ohana_) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My heart ♥️

A post shared by Maya Goldman (@maya_goldman) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ