תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

חוזרת לשוק הרווקות? האקסית של רונאלדו בצרות!

אירינה שייק | אינסטגרם
הדוגמנית הרוסייה צמודה לשחקן ההוליוודי בראדלי קופר, ולשניים ילדה משותפת שנולדה לפני שלוש שנים. אלא שמערכת היחסים דעכה ו"שניהם לא מאושרים" כפי שסיפר מקורב, זאת בשל יחסיו עם ליידי גאגא. בדרך לפיצוץ?
בעוד כריסטיאנו רונאלדו מתאמן במדיה של נבחרת פורטוגל בימים אלו ומציג זוגיות למופת עם אם בתו והצמודה שלו בשנתיים וחצי האחרונות, ג׳ורג׳ינה רודריגס, האקסית המיתולוגית שלו, אירינה שייק, בדרך חזרה לשוק הרווקות על פי דיווחים. מאז שנת 2015, הדוגמנית הרוסייה כידוע יוצאת עם השחקן ההוליוודי בראדלי קופר, כשלשניים יש ילדה שנולדה לפני כשלוש שנים. בשנה האחרונה, קופר צמוד לכוכבת הסרט שלו ״כוכב נולד״ ליידי גאגא, ומאז מערכת היחסים שלו עם שייק, מתמודדת עם אינספור ספקולציות לגבי האם הם על סף פרידה, האם הוא בגד בה וכדומה.

במשך כל השנה האחרונה קופר (44) ושייק (33) הצליחו להחריש את הספקולציות והדיווחים על כך שלא טוב להם יחד. הם צעדו יחד על השטיח האדום בטקס האוסקר ושלל אירועים נוספים ונראו זוהרים ומאוהבים. אבל, עפ״י Page Six, מקורב לשניים מספר שהזוגיות שלהם בצרות. "הם ממשיכים לנסות בגלל הבת שלהם", סיפר המקור, והוסיף: "העניינים לא במצב טוב וכרגע שניהם לא מאושרים. הקשר תלוי על חוט השערה". עוד פרסמו כבר בחודש אוקטובר כי השניים "אומללים" אחד בזרועותיה של השנייה, וכי זה רק עניין של זמן עד שהחבילה הזאת תתפוצץ.

זה היה זמן קצר אחרי שהחלו שמועות שהשחקן ההוליוודי בוגד ברוסייה הפצצה עם ליידי גאגא שיחד בראיונות הפגינו חיבה עזה ולא הפסיקו לומר שהם "אמנים עם נשמות תאומות". כשנשאלה הזמרת האם יש ביניהם משהו, השיבה שהם אך ורק חברים טובים. המקור הוסיף לגבי עתידם של הזוג הנוצץ: "הם לא יכלו להיפרד בזמן קידום הסרט המצליח של בראדלי, אבל מי יודע מה יקרה עכשיו?". הזוג כמובן לא הגיב על השמועות ככה שרק הזמן יגיד מה יעלה בגורלם. אנחנו במדור מתקשים להבין, איך אפשר לא להסתדר עם האישה הפצצה בעולם? יהיה מאוד יעניין לראות איך יגיב רונאלדו אם האקסית המיתולוגית שלו תחזור לשוק הפנויים פנויות.אירינה שייק וכריסטיאנו רונאלדו (צילום: אינסטגרם)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ