תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

"לא מבינים איך אני רווקה": ליאור אוחיון כובשת את מאסטר שף

ליאור אוחיון | אינסטגרם
הכוכבת העולה, האקסית המיתולוגית של ממן ואחותו של מתן, רשמה עוד ציון דרך מרשים והפעם כמתמודדת בתוכנית הטלוויזיה המצליחה! חוץ מללקק את האצבעות, אהרוני, כהן, שני ואנסקי גם חקרו אותה על חיי האהבה
את ליאור אוחיון בת ה-26 כולכם מכירים בתור אחותו של שחקנה של הפועל באר שבע, מתן אוחיון, או כאקסית המיתולוגית של חנן ממן, אך כעת, היזמית הצעירה כובשת את קדמת הבמה! אמש (שלישי) השתתפה ליאור בעונה החדשה של מאסטר שף וכבשה את ליבם של השופטים. כן כן, מסתבר שליפייפיה מגן יבנה יש שלל כישרונות - היא לא רק מנהלת את ״לומייר״, העסק המצליח שלה לבגדי ים שהקימה לפני שבע שנים, אלא גם יודעת לבשל מצוין.

מיד ברגע שפגשה ליאור את השופטים, היא לא התביישה ומיד שמה את כל הקלפים על השולחן. "אני הייתי הכבשה השחורה של הבית. כל האחים שלי כבר נשואים עם ילדים, מצליחים עם קריירות. ההורים שלי היו מדהימים ואמרו לי 'את תמצאי יום אחד מה את ממש אוהבת לעשות', וכך היה", סיפרה ליאור על העסק המצליח בו היא מעצבת בעצמה כל פריט יחד עם אמה ואחותה שעובדות איתה. למאסטר שף הגיעה, לטענתה, כי היא הולכת אחרי התשוקות שלה וכעת זו התשוקה הכי חזקה שלה בחיים.

כשליאור אוחיון סיפרה לשופטים שהיא רווקה, הם מיהרו לשאול: "מה זה, מסר למישהו? אנחנו נדאג לך", והיא השיבה: "האמת היא שכולם מנסים לדאוג לי, זה מצחיק. כשנשאלה כיצד היא לבדה כיום, הודתה: "אני חושבת שעם האכזבות שחוויתי ועם הדברים שעברתי נהייתי מאוד מאוד בררנית. דמיינתי לעצמי שהאהבה מנצחת והיא הרבה פעמים בחיים שלי פשוט לא ניצחה".
ליאור הכינה לשופטים פילה קוד על קרם ארטישוק וגרמה להם ללקק את האצבעות. מיכל אנסקי השוותה את ליאור היפייפיה ל״סופיה לורן בצעירותה״ - שזאת חתיכת מחמאה למי שלא הבין. אחרי שאייל שני, ישראל אהרוני, חיים כהן ואנסקי החליטו פה אחד שגברת אוחיון היא ״הוט קוטור״ ושהמנה שלה ״יפה, מרשימה, מקורית ורעננה״ סיכמה שהיא ״בעננים״ בזכות שלל המחמאות שגרפה. החברות הקרובות של אוחיון, ספיר יודשקין יצחקי ויובל ביבי, פירגנו באהבה לחברתן המוכשרת ואיחלו לה בהצלחה בדרך החדשה. לא רק מעצבת בגדי ים, ככת גם מאסטר שפית!
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LUMIÈRE

A post shared by Lior Ohayon (@liorohayon) on\מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ