תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שחקני ליברפול הציפו את הפורצת לכר הדשא בהודעות פלרטטניות‎

קינסיי וולנסקי | Matthias Hangst/Getty Images
בימים אלה, בהן היא קורעת את הפלאנטה יחד עם בן זוגה, סיפרה הדוגמנית: "לא אחשוף שמות. אחד מהם כתב לי: 'ראיתי אותך במשחק' וזה על קצה המזלג". האמריקאית הוסיפה: "לא ידעתי מי זה מי, וכמובן שלא עניתי להם"
קינסיי וולנסקי, הוצפה, מסתבר, בהודעות מכוכביה של אלופת אירופה, ליברפול, מיד לאחר הפריצה לכר הדשא במהלך גמר ליגת האלופות, כך טוענת הדוגמנית בת ה-22. היפייפיה שהסתערה על כר הדשא באיצטדיון וונדה מטרופוליטנו בבגד הגוף הקטנטן שעיטר את גופה במהלך ה-0:2 של האדומים על טוטנהאם ומאז הפכה למגה-מפורסמת בכל העולם. אחרי שנעצרה ושהתה כחמש שעות במעצר אצל המשטרה הספרדית, הדוגמנית האמריקאית טוענת שהיא יכולה ״לפרוש בגיל 30".

בימים אלו, כשהיא קורעת את הפלאנטה עם בן הזוג שלה חובב המתיחות, ויטלי זדורובסקי, המוח מאחורי הפריצה של חברתו הבלונדינית למגרש, וולנסקי טוענת כי שחקניה של ליברפול ממש לא התלוננו על כך שגרמה למשחק להיעצר וגנבה להם את כל הפוקוס. הבלונדינית סיפרה: ״אני לא אחשוף שמות, אבל מספר שחקנים של ליברפול שלחו לי הודעות אישיות מאד פלרטטניות אחרי שפרצתי למשחק. אחד שלח מלא אייקונים של לבבות, אחר כתב לי ׳ראיתי אותך במשחק׳ וזה על קצה המזלג".

״האמת שאפילו לא ידעתי מי זה כל אחד, עד שלחצתי על הפרופיל שלהם באינסטגרם. כמובן שלא עניתי, מן הסתם יש לי חבר״, הוסיפה האמריקאית והבהירה שבעיניה המתיחה המתוכננת על ידיה וע״י בן הזוג שלה, היא הצעד הטוב ביותר שעשתה בקריירה שלה. "עד שאגיע לגיל 30, אני מתכננת לעשות מספיק כסף כדי שאוכל לפרוש. הפריצה שלי לכר הדשא בגמר ליגת האלופות, היא הצעד הכי לכם שיכולתי לעשות על מנת להשיג את המטרה הזאת״. רק כדי שתבינו, לפני המתיחה לוולנסקי היו 300 אלף עוקבים, היום, היא חגגה 3 מיליון. טירוף.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ