תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הוא אמר לה כן: פויול קיבל הצעת נישואין!

כל השערים מיום המשחקים השלישי במוקדמות היורו
הנה סיפור שלא שומעים כל יום: בשיאה של עונת החתונות, על רקע נוף נפלא בדרום אמריקה הרחוקה, ונסה לורנצו, בת זוגתו של קפטן ברצלונה לשעבר כרעה ברך. "אמרתי כן!", כתב מספר 5 הנצחי באינסטגרם. אהבתם?
הנה סיפור שלא שומעים כל יום. בשיאה של עונת החתונות, ניקח אתכם רק לרגע לדרום אמריקה הרחוקה, לאיי הגלאפגוס הנדירים כדי שתגידו הרבה מזל טוב לקרלס פויול. שחקן העבר בן ה-41 אמר “כן” לבת הזוג היפייפיה שלו ונסה לורנצו. בלם העבר האגדי של ברצלונה היה זה שקיבל הצעה מזוגתו שכרעה ברך ולא להיפך!!! הרגע המרגש התרחש בחופשה רומנטית של השניים על רקע הנוף המטריף של איי גלאפגוס שנמצאים קרוב לאקוודור.

“אני אמרתי כן!”, כתב מספר 5 הנצחי של הקטלונים בחשבון האינסטגרם האישי של אחריו עוקבים 9 מיליון איש. למען האמת, כבר בקיץ שעבר השניים שחררו גל של שמועות בזכות הסטורי, שם תיאר פויול את חברתו כ"ארוסתי ", אם כי כעבור כמה ימים הדוגמנית שללה כל אפשרות שהדבר נכון. "יש לנו ילדים ואנחנו מאד עסוקים, ככה שקשה למצוא זמן לארגן חתונה. אנחנו מאד רוצים אבל לא בטוחים אם עכשיו זה הזמן", סיפרה לורנצו היפייפיה. מסתבר ששנה אחרי הדברים האלו שאמרה, זה בדיוק הזמן!

פויול והדוגמנית שלו ביחד מ-2012, יותר משש שנים של מערכת יחסים טובה ומאושרת, במיוחד לאחר לידת שתי הבנות המשותפות שלהם, מאריה ומנואלה. התמונה שפרסם הסמל של ברסה לפני פחות מיממה, הספיקה לקבל תמיכה מארגונים פמיניסטים מכל העולם על הצעד האדיר שעשתה הדוגמנית שפשוט החליטה שהיא רוצה להתחתן עם בכיר ליבה. אהבתם?לורנצו כורעת ברך (צילום מסך: אינסטגרם)


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night.

A post shared by Carles Puyol (@carles5puyol) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night.

A post shared by Carles Puyol (@carles5puyol) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ