תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כבר לא רווק: האהבה החדשה של בן תורג'מן

עדן צרויה עדן צרויה | אינסטגרם
מגן בני יהודה והפועל באר שבע לשעבר, שבדיוק מחפש בית חדש, יעבור לשם עם החברה שלו מזה שישה חודשים עדן צרויה. השניים מבלים בימים אלו בחופשה במיקונוס, והתמונות מדברות בעד עצמן
לאחר ששוחרר מהפועל באר שבע ועוד לפני שחתם במועדון חדש, בן תורג'מן גבירותיי ורבותיי, תפוס חזק. המגן השמאלי שפתח את העונה האחרונה במדיה של בני יהודה, חזר אל בירת הנגב וכעת מסתמן כי ייתכן ויחתום בשורותיה של הפועל חיפה, צמוד כבר חצי שנה לאהבה של החיים שלו, העונה לשם עדן צרויה. נעים להכיר! אחרי שנים רבות שתיחזק מוניטין של רווק מושבע, הבועט מאוהב חזק בעדן בת ה-24 וברגעים אלו ממש השניים נהנים מחופשה חלומית באחד היעדים האהובים על כדורגלני ארצנו, מיקונוס.

השניים מכירים כבר הרבה שנים, אבל בזכות דייט אחד מוצלח, הפכו לבני זוג כשהחיבור ביניהם היה מיידי. היפייפיה של תורג׳מן בעלת קו ביגוד אותו מפתחת ממש בימים אלו עם חברתה הטובה ונקרא "טו מאץ'" - מזכיר לנו בת זוג של כדורגלן אחר שהתחילה באותה הדרך וכיום הפכה למעצמה (נטע אלחימסטר, דה?!). תורג'י ועדן מתכננים לעבור לגור יחד אחרי שישה חודשים בהם הם צמודים, וזה יקרה ממש ברגע בו יחתום המגן בקבוצה חדשה אז יעשה את המעבר מבאר שבע חזרה למרכז או אולי דווקא לחיפה כאמור.

כך או כך, המדור מתרגש עבור השחקן בן ה-30 שנראה מאושר בזרועותיה של עדן שלו, ואם לא ראיתם, אז התמונות ממיקונוס מדברות בעד עצמן. את הפוסט האחרון של תורג'מן ליוותה הכותרת "מאוהב" לצידה של תמונה משותפת שלו ושל החצי השני שלו. תגובת המדור: האם זה מקרי שהשם בן, והפועל להתחתן, מתחרזים? בהצלחה לזוג הצעיר שאוטוטו גם נדע לאיזו קבוצה ישתייכו השנה. מברוק!


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In love

A post shared by Ben Turjeman (@benturjeman) on


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eden♡Tzroya (@tzroya_eden) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ