תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הולכת בעקבות נטע: עם איזה כדורגלן יוצאת ספיר אלחמיסטר?

ספיר אלחמיסטר ותומר אלוף | רפי דלויה
רגע לפני החתונה הנוצצת בין מלכת האינסטגרם לבחיר ליבה רמי גרשון, נספר לכם מיהו השחקן בר המזל שאחותה הקטנה של הכלה מנהלת איתו מערכת יחסים כבר שנה וחצי
מספר שעות לפני שמלכת האינסטגרם נטע אלחמיסטר תצעד בשביל החופה ותינשא לבכיר ליבה רמי גרשון, החלטנו שאין סיכוי שנספר לכם על חתונת השנה לפני שנעדכן אתכם כי אחותה הצעירה של נטע, ספיר אלחמיסטר, הולכת בעקבותיה של האחות הגדולה ובחרה בדיוק באותו קו רומנטי, כשהיא מנהלת זוגיות כבר למעלה משנה וחצי עם כדורגלן צעיר.

כידוע, מערכת היחסים בין גרשון לאלחמיסטר שרדה לא מעט עליות וירידות, בייחוד בתקופה שהכדורגלן שיחק בבלגיה בעקבות כך הם נאלצו לנהל קשר בשלט רחוק. כעת מתברר שהכל נשאר במשפחה כבר תקופה די ארוכה, מכיוון שאלחמיסטר ג'וניור יוצאת עם מגנה של קבוצת הנוער של מכבי תל אביב והנבחרת הצעירה, תומר אלוף. יש כאלו שאולי יכירו אותו כתומר מכלוף, או כאחיו הצעיר של הדוגמן ופליט הריאליטי, רון אלוף. גם הוא אוטוטו יהיה בן 20, ונראה נהדר לצידה של ספיר היפה. שניהם אחים של, ונראה שיש להם הרבה במשותף.

פרט נוסף משותף לנטע ואחותה הקטנה הוא העובדה שגם ספיר החלה בשנה שעברה לעשות את צעדיה הראשונים בעולם הדוגמנות. לעומת נטע שמיוצגת ע״י שי אביטל, ספיר שייכת לסוכנות it models שמייצגת בין היתר שמות כמו עדן פינס, יעל שלביה, אנה זק ורומי פרנקל. אז הערב, כשכל עולם הכדורגל והברנז׳ה המקומית יגיעו להרים לחתן והכלה המפורסמים, גם הדור הבא יקרע את הרחבה באולמי ״הלאגו״. ברגעים אלו ממש, דנה וספיר נמצאות יחד במלון ״סטאי״ התל אביבי כשהן מלוות את אחותן הנרגשת לקראת הערב הנוצץ.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Tomer_aluf (@tomer_aluf) on
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ