תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

זוגתו של רונאלדו חושפת את החיים מחוץ לאינסטגרם‎

כריסטיאנו רונאלדו, ג'ורג'ינה רודריגס | Gettyimages
הדוגמנית והכוכב הנוצץ מבלים בחופשה ביוון עם ארבעת הילדים, ובעוד הפורטוגלי מתעד את האימון בחדר הכושר, גורג'ינה מתגלשת להנאתה ונראית לא פוטוגנית. התמונה מסמלת את תרבות הרשתות, והוידאו מציג את הטבעיות
כריסטיאנו רונאלדו אמנם לא הוזמן לחתונה של סרחיו ראמוס שבילה כמעט תשע שנים לצידו במדיה של ריאל מדריד, אבל לא נראה שממש אכפת לו. כוכבה הפורטוגלי של יובנטוס עושה חיים משוגעים ביוון לשם טס ביום חמישי האחרון מלווה בחברתו הדוגמנית ג׳ורג׳ינה רודריגס וארבעת הילדים: רונאלדו ג׳וניור, התאומים אווה ומתאו ובתם המשותפת של הזוג המגה-מפורסם, אלנה מרטינה. המשפחה המריאה לאתונה במטוס הפרטי של האב הכוכב, וכעת הדוגמנית הספרדייה החליטה לראשונה לתת לכמעט 12 מיליון העוקבים שלה טעימה מאיך החיים שלהם נראים באמת.

״אינסטגרם מול החיים האמיתיים״, כתבה רודריגס והעלתה תמונה וסרטון. התמונה, מייצגת את תרבות האינסטגרם, שם נראית הדוגמנית בפוזה מושלמת לבושה בביקיני של חברת ״ימאמה״, אותה היא מפרסמת כפרזנטורית, ואילו הסרטון מציג צד שאף פעם עוד לא יצא לנו לראות בה. רודריגס מתפקדת כאמא לארבעת ילדיו של CR7, שכזכור רק אלנה מרטינה היא ביתה הביולוגית, אך הספרדייה לקחה על עצמה את תפקיד האמא במשרה מלאה. מה שאסור לשכוח, זה את העובדה כי היא בכל זאת רק בת 25, וסוף סוף זכינו לראות גם את הצד הילדותי שבה.

בחופשה של בטן גב והמון שמש, לאן לוקחים את הילדים? לפארק מים כמובן! החצי השני של רונאלדו שיתפה סרטון וידאו בו היא מתגלשת במגלשת אקסטרים בפארק מים מקומי, תוך כדי שהיא מתגלגלת מצחוק כל הדרך אל המים וממש רחוקה מלהראות פוטוגנית כפי שאנחנו רגילים לראות ברשת החברתית. הפורטוגלי שלה, כמובן, העדיף לוותר ונראה בסרטון שהוא עומד לצד המתקן וצופה בחברתו מתגלשת ונהנית מכל רגע. בניגוד אליה, רונאלדו ממשיך לעבוד קשה גם כשהוא בחופש והדבר היחיד שהעלה לאינסטגרם זה את האימון בוקר שלו בחדר הכושר של המלון. אפשר עוד טעימה מהחיים האמיתיים שלכם? תודה.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ