תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רוק סטאר: על מה שופך פול פוגבה מיליונים?

פול פוגבה פול פוגבה | Anthony Devlin/Gettyimages
מרכבי יוקרה ובגדי מעצבים, דרך קידום מוצרים על שמו ועד אימוג'ים מיוחדים שיצרו עבורו, קשר מנצ'סטר יונייטד ונבחרת צרפת פול פוגבה הפך לכוכב הבין לאומי הכי חזק שיש כיום
פול פוגבה, שחקנה של מנצ'סטר יונייטד, הפך בזמן קצר לכוכב עולמי וההחתמה היקרה ביותר של המועדון בשנת 2016, עוד לפני שזכה במונדיאל בשנה שעברה עם נבחרת צרפת. רק לפני יומיים הודיע פוגבה על רצונו לעזוב את השדים האדומים לטובת 'אתגר חדש'.

למסקנה הזאת הגיע במהלך סיור במזרח הרחוק. עד שזהות הבית הבא שלו תתברר, נספר לכם כי את הטיול/סיור שלו במזרח עשה הצרפתי עם מטוס פרטי, שעצר בכל יעד שליבו חפץ בו. מסינגפור ועד שנחאי, פוגבה רקד על במות והצטלם עם לוחמי סומו מפורסמים. זה רק חלק קטן מאורח החיים הפזרני והמפואר שמנהל הכוכב, מאוסף רכבי היוקרה שלו השווה 1.6 מיליון יורו ועד לאחוזה שלו במנצ'סטר ששווה 2.9 מיליון יורו. בן ה-26 לא מהסס לשתף את כל הטוב הזה עם 35 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם.

כשמדברים על לבזבז מזומנים, פוגבה ידוע בתור חובב מכוניות יוקרה ויש לו אוסף מרשים ביותר הכולל רולס רויס ששווה 290 אלף יורו, למבורגיני בהזמנה אישית בשווי 271 אלף יורו, פרארי צהובה נוצצת השווה 260 אלף יורו וגם בנטלי משפחתית לימים שהוא נוסע עם בת הזוג שלו מריה זולאי פוגבה והבייבי המתוק שלהם בן החצי שנה. חוץ מזה, כשהוא לא לובש את הבגדים הממותגים של נותנת החסות שלו אדידס, פוגבה מטורף על בגדי מעצבי דוגמת ורסצ'ה, דולצ'ה וגאבנה, ג'יבנשי ועוד. הצרפתי בעיקר חובב ז'קטים, כשהיקר ביותר שמסתתר בארון שלו שווה כמעט 3,000 יורו.


יש לו אפילו אימוג'ים מיוחדים שאפשר לקנות עם הפרצוף שלו, כמו כל הכוכבים הגדולים בעולם, שנקראים על שמו: "Pogmoji". חוץ מזה, הוא לא שוכח לפנק את הדוגמנית הבוליביאנית שלו, ומרעיף עליה יהלומים בלי סוף מאז שילדה את בנם בחודש ינואר האחרון. ללא ספק זה מתבקש שאחד השחקנים החמים ביותר נכון לשנת 2019 יהנה מהחיים ומארגזי הכסף שהוא מביא הביתה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ