תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ברוכים הבאים לספרד: הכירו את אשתו של אדן הזאר

אדן הזאר | Angel Martinez/Getty Images)
הרכש הנוצץ של הבלאנקוס הגיע לבירת ספרד עם נטשה ואן הונקר, אשתו האנונימית ואם ילדיו. לירון שרון על אהבה של פעם בחיים
אדן הזאר, הרכש החדש של ריאל מדריד, סיפר בראיון הראשון לערוץ הרשמי של הבלאנקוס כי מבחינתו הוא הגיע למועדון הכי טוב בעולם. "הקריירה שלי לקחה אותי למספר קבוצות, אבל עכשיו אני בן 28 ויכול לשחק במועדון הנהדר הזה, אני מאוד מאושר". מי שמלווה אותו מהרגע שהתחיל לשחק כדורגל בגיל 14, היא נטשה ואן הונקר, אשתו התומכת. הוא אמנם קנאי מאד לחייו הפרטיים ומרחיק את משפחתו מעין התקשורת, וגם מהרשתות החברתיות, אך את סיפור האהבה של הזאר והחצי השני שלו אסור לכם לפספס.

את הקרדיט על ההצלחה בקריירת המשחק שלו, זוקף הבלגי באופן קבוע לזכותה של נטשה שלו ומספר שהוא אוהב למלא את ביתם בפרחים שהיא כל כך אוהבת. הבלגים נפגשו כאשר היו רק בני 14, כשלמדו באותה כיתה בבית הספר. סיפור אהבתם התפתח עם השנים ובגיל 18, כשסיימו את התיכון, עברו לגור יחד. כעבור שנה, הביאו לעולם את ילדם הראשון, יאניס. "היה ביניהם שיתוף פעולה אדיר, נטשה היתה בחורה דיסקרטית ונעימה, היא תמיד תמכה בקריירה של אדן, וזה היה מדהים לראות מהצד איך שני הילדים האלה מגשימים את החלומות שלהם ביחד"., אומרת פטריס נלדי, המורה שלהם בבית הספר היסודי.

נטשה הלכה אחרי השחקן שלה בעיניים עצומות לכל מקום מגיל צעיר מאד\ כאשר השניים התחתנו רק בשנת 2013, שנה לאחר שהגיע לצ׳לסי. כמה חודשים לאחר מכן ילדה את בנם השני, ליאו. עוד שנתיים חלפו והגיע סאמי, בנם השלישי לעולם. כעת למשפחת הזאר יש שלושה בנים, ואבא אדן חולם על בת. אשתו מעולם לא התראיינה ונשארת באופן קבוע מחוץ לאור הזרקורים, כשאפילו חשבון אינסטגרם זה יותר מידי עבורה. אין לה אינסטגרם, היא גם לא נראית כמו אשת כדורגלן טיפוסית מתוקתקת ומטופחת, אלא צנועה עד כדי נחבאת אל הכלים. ובכל זאת, לכל המשחקים החשובים, והאירועים הנלווים, היא מלווה את בעלה ומגיעה עם קבוצת הכדורגל הקטנה שהיא מגדלת בבית. כשנשאל בתקשורת הספרדית הזאר איך מרגישה נטשה עם המעבר לספרד השיב: "אשתי מאושרת. כשהיא שמחה, זה כל מה שאני צריך בחיים". אהבה של פעם בחיים כבר אמרנו.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ