תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

איזה לארג': רונאלדו השאיר טיפ על סך 20 אלף יורו

כריסטיאנו רונאלדו | Gettyimages
הכוכב הפורטוגלי פינק את צוות המלון בו הוא שוהה בחופשה, כאות תודה על שדאג להסתיר אותו מהפפראצי. מה עוד הוא עשה? בעיקר בטן גב על סיפון יאכטה יוקרתית, ותמונה היסטורית למזכרת עם מייקל ג'ורדן
זוכרים שסיפרנו לכם על החופשה האקזוטית של כריסטיאנו רונאלדו והמשפחה? כעת נחשפו בתקשורת הספרדית פרטים נוספים על מה עושה הכוכב בחופשה, ומסתבר שכשזה נוגע ללהשאיר תשר לעובדים, הפורטוגלי יודע לפנק בגדול. כזכור, CR7 ברגעים אלו ממש ממשיך ליהנות מבטן גב לצידה של החצי השני שלו ג'ורג'ינה רודריגס וארבעת ילדיהם על יאכטה מטורפת שמפליגה בניחותא בסן טרופז שבריביירה הצרפתית.

את החופשה החל כוכבה של יובנטוס בכלל בקוסטה נברינו שביוון, שם הפגין בפניי עובדי המלון את הצד הנדיב שלו. בזמן ששהה עם משפחתו בריזורט חמישה כוכבים מפואר, פינק רונאלדו את עובדי המלון בטיפ של לא פחות מ-20 אלף יורו על כך שהצליחו לעזור לו להתחמק מצלמי הפפרצי שהקיפו את המקום. הנדיבות שלו לא עזרה לו בחלק השני של החופשה החלומית על היאכטה, לשם הגיעו עשרות כלי תקשורת בסירות מנוע. 230 אלף יורו הוציא הפורטוגלי על הפינוקים בלב ים ביאכטה הכוללת 6 חדרי שינה, 9 עובדים, חדר כושר פרטי, קולנוע פרטי, שני שפים ואופנועי ים לכל בני המשפחה.

חוץ מלהזמין את מאוריציו סארי לביקור באמצע החופשה, הכוכב הפורטוגלי הספיק לפגוש גם אגדה נוספת, בחור בשם מייקל ג'ורדן ולשתף בתמונה באינסטגרם תמונה של שניהם תחת הכותרת: "עשינו היסטוריה". טוב, זה לא חדש שצניעות זה פחות הצד החזק שלו, אבל אפשר להבין. אז עד שיבקיע 40 גולים בעונה הבאה כפי שביקש ממנו האיטלקי, קבלו עוד טעימה מהחופשה של רונאלדו הנדיב.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ