תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מיוון באהבה: החצי השני של שוערה החדש של מכבי ת"א

אורסולה וולצ'ו | אינסטגרם
אוהדי מכבי ת"א עדיין לא זכו לראות את אנדראס יאניוטיס בפעולה, אבל מי שמצפה להוביל את הצהובים להישגים אחרי שמיצב את עצמו כאחד השוערים הטובים ביוון, גם מחזיק בבת זוג מהממת. הכירו את אורסולה וולצ׳ו
שוערה החדש של אלופת המדינה, אנדראס יאניוטיס, ששיחק בעונה שעברה באולימפיאקוס, אמנם חווה עונה לא פשוטה, אך כשהוא מדורג בין שלושת השוערים הכי טובים ביוון ונמצא בגרף שיפור מתמיד, הוא מקווה להוביל את מכבי תל אביב לליגת האלופות ולעוד עונה מוצלחת בליגת העל. בזמן שהוא מתערבב ומכיר את החברים במשפחתו החדשה, נספר לכם שבסוף הקיץ החצי השני שלו צפויה להגיע לארץ הקודש, וזה לא יהיה הביקור הראשון שלה בישראל. בת זוגו של היווני בן ה-26, אורסולה וולצ׳ו הולכת לסובב את כל הראשים ביציע הכבוד של הצהובים.

נכון, הלב שלנו עדיין כואב את עזיבתם של מי שעמד עד היום בין קורותיה של האלופה, פרדראג ראיקוביץ׳ ואשתו ההריונית הפצצה, אנה, אבל תהיו בטוחים שהיווניה שעומדת להגיע ארצה, תעלה על הציפיות של כולנו. גם היא בדיוק כמו בן הזוג שלה בת 26, כשאת יום ההולדת שלה חגגה בדיוק לפני שבוע, רגע לפני שהשוער שלה המריא לישראל. היא הספיקה ליהנות מחגיגה צבעונית בטברנה באתונה כאשר יאניוטיס היה לצידה ואיחל לה ״להמשיך לחיות את החלומות הכי גדולים שלך״, בדיוק כמו שהיא עשתה עד לרגע זה.

בדומה לשחקן הכדורגל שלה, גם אורסולה בחרה לעצמה מקצוע מאתגר בחיים, היא שחקנית, בוגרת בית הספר לדרמה של איאזמוס למרות שהתמונות שלה עלולות לבלבל אתכם לחשוב שהיא בכלל דוגמנית. השחקנית ושחקן הכדורגל יחד כבר שלוש שנים ויש להם אפילו כלב משותף שנשאר כרגע עם היפייפיה ביוון. כאמור בארץ הקודש היא כבר ביקרה ואהבה מאד, וכרגע צפויה להגיע לביקור ולתמוך בשוער שלה. לגבי מעבר באופן קבוע לגור בתל אביב עם יאניוטיס, מספרת אורסולה למדור שהיא תצטרך לראות איך הדברים יתפתחו לאור העובדה שעבודתה כרגע נמצאת מעבר לים. אז בינתיים, עד לביקור הראשון שלה בסוף הקיץ, אנחנו מציעים: תתחילו להתאמן על היוונית שלכם. יאסו!
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ