תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אשת עסקים: חברתו של פרנקי דה יונג השיגה מותג חדש

פרנקי דה יונג, מיקי קיימניי | Erwin Spek/Soccrates/Getty Images
מיקי קימניי, בת זוגו של הרכש ההולנדי הטרי של אלופת ספרד, נכנסה לעולם הביזנס עם מותג בגדי היום-יום שלה, בהשראתו של הקשר, ועל הדרך שיתפה סרטון מהחופשה החלומית שלהם בטנזניה ואיי סיישל
מיקי קימניי, חברתו של פרנקי דה יונג, הרכש הטרי של ברצלונה, הולכת בעקבות הנשים המפורסמות והאהובות של אלופת ספרד. אחרי עסק הנעליים של אנטונלה רוקוזו וסופי בלבי, נשותיהן של ליאו מסי ולואיס סוארס וכמובן אשתו של סרג׳י רוברטו, קורל סימנוביץ' שלנו ומותג שמלות הערב שלה, כעת הגיע תורה של ההולנדית בת ה-20 להיכנס לעולם הביזנס. המעבר לבירת קטלוניה עשה לצעירה השאפתנית רק טוב והיא החליטה לפתוח מותג מקורי של בגדים, הכולל חולצות טי וסווט-שירטס, תחת השם ״מיקי קי״.

מי שכמובן עוזר לה לקדם את המותג הוא הקשר בן ה-21 שהצטלם ביחד איתה והפך באופן רשמי לפנים של חולצות הבייסיק המגניבות שעיצבה בת זוגו המוכשרת. ״מאז שהייתי ילדה קטנה, החלום שלי להקים מותג משלי. אחרי שסיימתי את לימודי האופנה והיזמות, החלטתי לצאת לדרך האמיתית, להפוך את החלומות שלי למטרות ולנסות לעשות את הבלתי אפשרי״.

את הרעיון של מותג בגדי יום יום נימקה קימניי בכך שהיא ״תמיד לובשת את הבגדים של פרנקי, ולכן עלה לי הרעיון ליצור בגדים מותאמים שבנות יוכלו ללבוש ממש כמו לקחת את החולצה של החבר או של אח שלהן. הבגדים מותאמים גם לנשים וגם לגברים״.
מעבר לעסקים והחיים החדשים בספרד, ההולנדית חלקה עם כמעט חצי מיליון העוקבים שלה סרטון שמסכם את חופשת החגים של הזוג. עם הרגעים הכי יפים שלהם בחופשה חלומית בטנזניה ובאיי סיישל, שם אמרה על דה יונג שהוא "אידיוט צפוי. ממש כמו כלב״. למרות ההשוואה המעט מעליבה, דה יונג ניחן בחוש הומור משובח והוא לקח הכל ברוח טובה.


רק נזכיר למיקי שלפני שהוא חתם בבארסה היו לה רק כ-60 אלף עוקבים, לעומת 460 אלף נכון לרגע זה. כנראה שבלי ״האידיוט הצפוי״ והחתימה שלו בקבוצה הקטלונית, לא היה נולד העסק החדש שלה.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ