תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ארון שוינפלד מאוהב חזק באלופת העולם!

ארון שוינפלד, אביגיל דלקמפר | אינסטגרם
חלוץ מכבי תל אביב זכה להיות בגמר המונדיאל לנשים וראה את זוגתו אביגיל דלקמפר מניפה את הגביע, לאחר מכן דאג להשוויץ והיא מצדה פרגנה לו מול כל העולם. ואיך הוא התקבל בחזרה במחנה האימונים של הצהובים?
לפני קצת פחות מחודש סיפרנו לכם על אירוע ספורט הנשים הגדול בעולם - מונדיאל הנשים שהתקיים בצרפת והגיע לקיצו ביום ראשון האחרון, כאשר אלופת העולם ארה"ב הצליחה לשמור על התואר שנה רביעית ברציפות. עם הניצחון הגיעו החגיגות, השמחה המטורפת והפוסטים הדביקים באינסטגרם וביניהם היה גם שחקנה של מכבי תל אביב, ארון שוינפלד שכידוע נפל חזק ברשת של הבלמית אביגיל דלקמפר, אלופת עולם טרייה.

שוינפלד, איך לא, כמובן לא מתבייש להשוויץ בזוגתו: "כל כך הרבה אהבה אלייך" כתב חלוצה של אלופת המדינה על גבי תמונה שלהם עם הגביע ובקבוק שמפניה. הפצצה הבלונדינית שלו לא שכחה לפרגן לבן הזוג שלה שליווה אותה לאורך כל הטורניר וכתבה לו על גבי תמונה שלהם מחובקים בסיום המשחק האחרון שהוביל לזכייה בגביע: "התמיכה שלך היא בשבילי העולם כולו. תודה!".

לאחר שחגגו זוג הבלונדיניים אל תוך הלילה, עלה שוינפלד על טיסה מצרפת ישירות למירלו שבהולנד, שם חיכו לו החברים המכביסטים בחדר האוכל במסגרת מחנה האימונים השני של הקבוצה. השחקנים הריעו לחלוץ שהגיע סמוק כולו ומלא גאווה ולא שכחו לשיר לו את ״קמפיונס״ כיאה למעמד ולניצחון הגדול שהביאו את אבי שלו לזכות פעם נוספת במונדיאל.שוינפלד מתקבל על ידי המכביסטים במירלו (אינסטגרם)


אבי לא שוכחת לפרגן לשוינפלד שתמך בה לאורך כל בדרך (אינסטגרם)

אבי בת ה-26 נולדה בפנסילבניה ומשחקת כיום בצפון קרוליינה, אחרי שקריירת המשחק שלך כמעט נקטעה בעקבות זיהום שתקף אותה בשנת 2015 והיא הצליחה להתגבר עליו ולשוב למגרשים. כיום, היא נחשבת למאמי הלאומית בזכות כישורי המשחק שלה, האישיות, ההתמודדות לאורך התקופה הקשה שעברה עליה, וכמובן, הלוק ההורס. אבי הצטלמה בחודש שעבר למגזין הנחשק ״ספורטס אילוסטרייטד״ בתמונות בביקיני שם היא נראית יותר כמו דוגמנית, פחות כמו שחקנית כדורגל. יש לה כמעט 90 אלף עוקבים באינסטגרם וחוץ מלהצטלם בביקיני היא מפרסמת גם את קוקה קולה, נייקי, ויזה, ועוד. אה, ויש לה חולשה לכלבים. כעת, אנחנו מחכים שהאמריקאית האלופה תגיע לבקר את המכביסט שלה בארץ הקודש.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Abby Dahlkemper (@abbydahlkemper) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚽️

A post shared by Abby Dahlkemper (@abbydahlkemper) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ