תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

צפו: מה עשה ליאו מסי רגע לפני התקיפה

ליאו מסי עם אנטונלה רוקוסו במסיבה באיביזה
כולנו יודעים איך הבילוי של הפרעוש באיביזה נגמר, אבל רגע לפני שהחל כל הבלאגן, קפטן ברצלונה בכלל שר ורקד צמוד לאנטונלה לצלילי נסיך הרגאטון אוזונה. לאחר הקטטה באירוע, השחקן אף שיתף תמונה עם הזמר
אחרי שסיפרנו לכם על הכוח הנשי של השחקנים הגדולים בעולם שבילו בנעימים באיביזה, ברגע שהצטרפו אליהם הגברים שלהם התחיל בלאגן לא צפוי. כאמור לואיס סוארס וליאו מסי החליטו לנצל עד תום את הימים האחרונים של החופשה שלהם לפני שהם חוזרים לאימונים עם ברצלונה, והלילה (בין ראשון לשני) הם בילו באיביזה יחד עם נשותיהם, כשגם ג'ורדי אלבה וססק פברגאס נכחו. עבור הפרעוש, בילוי שגרתי וכיפי שהתחיל בצורה סטנדרטית עם הרבה אלכוהול, מוזיקה ושמח הסתיים באופן הזוי ולא שיגרתי.

החבורה של הארגנטינאי, האורגוואי והספרדי מבלה מידיי שנה בעת פגרת הקיץ במסיבת הענק של מועדון ה- Ushuaia באיביזה, שמתמחה במוזיקה מקפיצה והרבה רגטון. אמש, בשלב מסוים במסיבה בה נכח מסי, אדם זר החל לתקוף אותו מסיבה שאינה ברורה, והאבטחה שהייתה במקום כמובן התערבה באופן מידי וליוותה את הכוכב אל מחוץ למבנה. בתקשורת בספרד דווח כי אותו תוקף היה שיכור לחלוטין, כשגם כוכבי הכדורגל ונשותיהם היו באותה העת עם כוסות אלכוהול לאורך כל החגיגה.
רגע לפני שהחל כל הבלאגן, קפטן ברצלונה בכלל שר ורקד צמוד צמוד לאנטונלה שלו שתיעדה את הכל בחשבון האינסטגרם שלה. השניים היו מחובקים לצלילי שירו של נסיך הרגאטון והטראפ הלטיני הפורטוריקני שמשגע את העולם, אוזונה, שרק לפני חמישה ימים הופיע בישראל. הזוג הארגנטינאי מאד אוהב את שיריו של הזמר המפורסם שכמובן זכה לתמונה עם הפרעוש מאחורי הקלעים ואף שיתף אותה בחשבון האינסטגרם שלו רגע אחרי התקיפה של מסי במסיבה.


חשוב לציין שממש לא ברור איך הצליח בנאדם אחד מטורף לתקוף את מסי, כיוון שבכל השהות שלו ושל הפמלייה שלו במסיבה, הם התמקמו במתחם VIP מגודר ומוקף שומרי ראש. קפטן ברצלונה שהה בחופשה לאורך כמעט כל חודש יולי, אחרי שנבחרתו הודחה מהקופה אמריקה מול ברזיל ומילא הרבה כוחות במצברים. שימו לב איך בסרטון עם אשתו היפה מסי עוצם את העיניים ונהנה מהרגע הקסום, כמו כל אחד ואחת מאיתנו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ