תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הלם: נסיכת הביקיני של ליגת העל בהריון!!!

| אינסטגרם
פחות מחודשיים לאחר החתונה, יובל אמזלג והמגן שלה, חגי גולדנברג, בדרך להפוך להורים. הדוגמנית המהממת חשפה באינסטגרם בטן הריונית: "קיבלתי מתנה מאלוהים ואני מחבקת אותה". רק תחשבו על הגנים המושלמים
תודו שאתם מופתעים לשמוע שפחות מחודשיים אחרי החתונה, נסיכת הביקיני של ליגת העל, יובל אמזלג, והמגן שלה, חגי גולדנברג, הולכים בקרוב מאד לשנות סטטוס ולהפוך להורים טריים! אכן כן, היפהפייה סיפרה אמש (שבת) בפוסט מרגש שחושף בטן הריונית כשהיא מציגה הריון מתקדם, איך לא, בביקיני. ״קיבלתי מתנה מאלוהים ואני מחבקת אותה בשתי ידיים חזק חזק, אני בהיי. מאוהבת בהריון, מודה ונרגשת. בעלי אתה החיים שלי, כל העולם שלי״, כתבה יובל בהתרגשות שיא ותייגה את הבועט שלה.

הזוג הפוטוגני, נמצא בתחילת החודש החמישי להריון ומצפה בקוצר רוח ליורש/ת שיגיח לעולם בשיאו של החורף הישראלי. להזכירכם, לפני פחות מחודשיים, בסוף חודש יוני האחרון, רגע לפני שחתם בקבוצתו החדשה, מגנה של חדרה והחצי השני שלו שברו את הכוס תחת חופה וקידושין בגן האירועים ״המערה״ שבבית גוברין, לא רחוק מעיר הולדתה של הכלה, באר שבע. ואם עשיתם את החישוב מהר כמונו, אז כן, יובי הייתה בהריון ביום חתונתה, מה שאומר שאלכוהול ממש לא היה שם.

את הבייבי החדש השניים יקבלו חזרה בתל אביב, לשם עברו רגע אחרי החתונה ולאחר שעזבו את קריית שמונה ושבו להתגורר במגדלי צמרת המפוארים. בזמן שהיא מנהלת את הביזנס שלה, מותג בגדי הים DEDE, מיסס אמזלג-גולדנברג מוכיחה כמה אפשר להראות לוהטת בהריון בחופשה משפחתית באילת בסוף שבוע מלא באהבה, ורק תחשבו על הגנים הבלונדיניים עם העיניים הכחולות שהולכים לעבור ישירות לדור ההמשך. המדור מתרגש לקראת לידתו של הבייבי הקטן ומאחל לגולדנברגים בשעה טובה!
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DEDE' (@yuvalamzaleg) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ