תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מאיביזה ללונדון: טירוף הקמפיין של ערן זהבי

ערן זהבי | חשבון האינסטגרם של ערן זהבי
הכוכב הגדול של נבחרת ישראל נפש לאחרונה באי הספרדי, אך נאלץ מיד לאחר מכן לטוס לאנגליה כדי להצטלם פעם נוספת למותג הלבוש "מאניה ג'ינס" בו הוא שותף
בזמן שכולכם הייתם מרוכזים במחזור הפתיחה של ליגת העל, הליגיונר הבכיר של ישראל ערן זהבי סיים חופשה אקסטרה פוטוגנית בת שבוע ימים עם אשתו היפה שי, אחיו אבי ושני גיסתו, ביחד עם החברים הקרובים באיביזה, וטס ישירות ללונדון.

כן כן, אחרי שקרעו את האי הספרדי שבו הנופשים לישראל, אך לסקורר היו התחייבויות קודמות שהיה חייב לסיים לפני שהגיע לארץ הקודש. זהבי נחת בבירה האנגלית ושם הצטלם פעם נוספת לקמפיין החורף של "מאניה ג'ינס".

מחוזק במספר דוגמנים מקומיים, זהבי חרש את רחובות לונדון כשהצטלמם לבוש בקולקציה החדשה של המותג, בו הוא גם שותף להזכירכם. הישראלי שכבש את סין הוא לא רק הפרזנטור, כי אם בבעלותו סניף של מאניה הממוקם בקניון הזהב בראשון לציון, אותו מנהל לא אחר מאבי זהבי, אחיו הגדול.
בסוף השבוע האחרון, אחרי שגם הספיק לצלם את הקמפיין החדש בכיכובו, הכוכב שב ארצה והתאחד עם שי שלו ועם שלושת ילדיו רוי, דור וגיל. בהמשך השבוע, יחבור לכל שחקני נבחרת ישראל לקראת משחקי הנבחרת מול מקדוניה ולטביה.


לא רק שחקן מוביל, מלך שערי הליגה הסינית והישראלית, אלא גם פרזנטור של הרשת בה הוא גם שותף, מה שהופך אותו בנוסף להכל גם לדוגמן מנוסה. אז מי אמר תבוא נארגן אותך ולא קיבל? דברו עם זהבי.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ