תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מי הבחורה ששברה לברוקלין בקהאם את הלב?

דיוויד בקהאם, ברוקלין בקהאם | John Phillips/Getty Images
לאחר תשעה חודשים של זוגיות פוטוגנית ודביקה, בנם הבכור של הזוג המלכותי של הכדורגל העולמי וחברתו הדוגמנית האנה קרוס נפרדו והילד שוב רווק מבוקש. השאלה: מי יקבל את הכלב המשותף של בני הזוג הצעירים והיפים?
אחרי תשעה חודשים של זוגיות פוטוגנית ודביקה, בנם הבכור של דיוויד ו-ויקטוריה בקהאם, הזוג המלכותי של הכדורגל העולמי, ברוקלין בקהאם ובת הזוג שלו הדוגמנית האנה קרוס, נפרדו. הזוג לא צולם יחד מאז שנראו בטורניר ווימבלדון בחודש שעבר, וחסרונה בחשבון האינסטגרם של בקהאם הצעיר ניכר בהחלט בשבועות האחרונים. רק לפני רגע, השניים היו סופר מאוהבים כאשר ההורים המפורסמים, שאמא ויקטוריה ואבא דיוויד מאד אהבו את החברה של בנם והיא אפילו הייתה אורחת של כבוד בתצוגה של ויקטוריה, אחת המעצבות הגדולות בעולם. ליבם של המעריצים שבור.

היום (שני) בעלת טור ב- Mail on sunday, טענה כי הפרידה שלהם היא ממש "לא מפתיעה, מהסיבה שהם לא הפסיקו לככב בחשבונות האינסטגרם אחד של השנייה, אך בחודש האחרון ממש לא, ולכן זה היה מאד לא מפתיע לדווח שהם נפרדו". ברוקלין ה-20 חזר לטייטל "רווק מבוקש" ובמקום לבלות עם הדוגמנית שלו הוא הצטרף למשפחתו בהרכב מלא בחופשה חלומית באיטליה, כאשר שני ההורים שלו דאגו לשדר עסקים כרגיל והעלו שלל תמונות שלו לרשת החברתית כדי להראות שליבו אינו שבור. המדור קצת יותר חכם מזה ויודע שלא משחקים עם לב של גבר.

השאלה המעניינת היא מי יקבל את הכלב המשותף של בני הזוג הצעירים והיפים, הכלבלב סוהו? בגיל כל כך צעיר, בקהאם ג׳וניור כבר מנוסה במערכות יחסים וברזומה שלו כבר ארבע רציניות. מקור סיפר שברוקלין לפני כשבועיים לדירתם המשותפת כשהוא שיכור. "הם רבו אל תוך הלילה והאנה זרקה אותו מהדירה". עם כמעט 12 מיליון עוקבים, לא נראה לנו שלבנו של אגדת הכדורגל תהיה בעיה למצוא חברה חדשה במקום זו ששברה את ליבו.
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Casa Lola

A post shared by Hana (@hancross) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hana (@hancross) on


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ