תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שי זהבי מודה: גם אני יכולה ליפול!

שי זהבי | אינסטגרם
רגע לפני צמד משחקי הנבחרת, הזוג המלכותי בילה באיביזה לראשונה ואשתו של החלוץ הודתה: "התרופפות משמעת - שתייה, אוכל מכל הבא ליד ומתוקים". אל חשש: אחרי חוסר משמעת - חוזרים לתלם!". וגם: המותג שבדרך
אמנם ליגת העל כבר החלה והפגרה נשארה בגדר זיכרון רחוק, אך רגע לפני צמד משחקי נבחרת ישראל מול מקדוניה ולטביה, בהם נפגוש את ערן זהבי על כר הדשא, אשתו, שי זהבי, משתפת את כולנו בבלוג שלה בחוויה של החופשה האחרונה שלהם באיביזה. כולנו הזלנו ריר על התמונות המעוררות קנאה של הזוג המוזהב והפמליה שלהם באי הספרדי הכה אהוב על הכדורגלנים המפורסמים בעולם, ובתור גורו לאורח חיים בריא, כושר ותזונה נכונה, שי מודה: "גם אני יכולה ליפול בטיול מהסוג הזה".

כן חברים, כולנו אנושיים, גם מי שמציגה גזרה על-אנושית. שי שיתפה את הקוראים שלה: "נסענו עם חברים לאיביזה -  לראשונה וללא ספק לא בפעם האחרונה! בשנים האחרונות שמענו המלצות רבות על איביזה והחלטנו לנסות את הקונספט בעצמנו. הגענו בהרכב של קבוצת כדורגל ועוד חמישה שחקני ספסל. בינינו, כולם היו ראויים להרכב אז שינינו את החוקים וההרכב הפותח הכיל 16 שחקנים. איזה מקום! איזה וייב! איזו אוירה! האנשים, המסיבות, האוכל ובעיקר החברה שבאנו איתה. לא יכולנו לבקש צוות מושלם מזה״, סיפרה בהתרגשות.

״אבל איזו התרופפות משמעת, מה לא היה לי בטיול הזה - שתייה (כן חברים, אלכוהול זה לא הכי מרזה), אוכל מכל הבא ליד, חטיפים ומתוקים וזירו בכמויות שלא מביישת את המפעל של קוקה קולה. חברים שלי לא הפסיקו לצלם אותי בסרטונים "מפלילים" בטענה שאני צריכה להראות לעולם מה אני אוכלת. אז כן, אני מודה כאן קבל עם ועדה - גם אני יכולה ליפול. ואתם יודעים מה, אני לא קוראת לזה ליפול, זה הכיף לפעמים להתפרק וליהנות ולא לחשוב על מה כמה ולמה. מה שחשוב זה שנהנתי מכל רגע, לא עצרתי את עצמי ואחרי שבוע שלם של כיף וחוסר משמעת -  חוזרים לתלם. ואין כמו לחזור לשגרה. שיהיה לכולנו שבוע טוב מלא באהבת חינם״, מסרה שי, לא לפני שגם סיפקה טעימה קטנה למה שעבר עליה בחמישה חודשים האחרונים בעת השהות בסין.


״חמשת  החודשים האחרונים היו מפרכים, בניית מותג חדש (בקרוב אגלה לכם הכל)". אז על מה שי מדברת? בקרוב מאד תדעו בדיוק, מה שבטוח זה הולך להיות וואו.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ