תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כוכבה לשעבר של ארסנל פרסם סרטון של חברתו רוקדת חצי עירומה!

ניקלאס בנטנדר | Instagram
ניקלאס בנדטנר כבר לא משחק בימים אלו בליגה גדולה באירופה, אך נראה שבחשבון האינסטגרם שלו הוא מפציץ בגדול עם חברתו הדוגמנית, שאינה משאירה הרבה דמיון לכל עוקביו
כוכבה לשעבר של ארסנל, הכדורגלן הדני ניקלאס בנדטנר הרים מספר גבות כאשר החליט לפרסם ברשתות החברתיות סרטון בו חברתו הפצצה, פילין רופסטורף רוקדת כשהיא טופלס ומנסה לחקות את תנועותיו של סופרמן.

החלוץ בן ה-31, אשר משחק בימים אלו ברוזנבורג הנורווגית החליט שהוא משתף את מאות אלפי עוקביו במחווה שעשתה ארוסתו הדוגמנית, כשהיא לובשת שום דבר מלבד חצאית קטנה.

השאלה המתבקשת היא מדוע? מסתבר שזה היה הרעיון של החלוץ "למתנת יום הולדת" - כך שלח הצמד ברכה ליום הולדתה של חברתם הקרובה... קצת מוזר אבל נזרום איתם.
בת הזוג החצי עירומה של בנדטנר, נתנה הצגה בסרטון הווידאו בו היא רכבה על מזוודה, עשתה חיקויים של סופרמן ובכלל הרשתה לעצמה להשתטות לגמרי. אחרי מספר שעות מחק החלוץ את הסרטון מחשבון האינסטגרם שלו, אך זה היה כבר מאוחר מידיי. הסרטון הזה הגיע למיליונים של אנשים סביב העולם.


אנחנו שמנו לב שהזוג הדני הזה חובב סרטונים פרובוקטיביים וצירפנו לכם סרטון נוסף שהחברה הדוגמנית של הכדורגלן פרסמה עוד באותו היום. אחרי ששיחק בארסנל, יובנטוס ו-וולפסבורג, כנראה ששם בנווגיה הם בסדר גמור עם פרסומים מהסוג הזה!

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

one year ago

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SUNDAY HANGOVER

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stunner

A post shared by Nicklas Bendtner (@bendtner14) on


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ