תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בעלה כבר לא משחק בליגה אבל היא לוהטת חודש אחרי לידה!

אנה ראיקוביץ' | Instagram
חודש וחצי לאחר שילדה בסרביה, אנה ראיקוביץ' חזרה לעשות את מה שהיא יודעת הכי טוב - להראות פשוט מהמם. אשתו של פרדראג, לשעבר במכבי ת"א וכיום בריימס הוכיחה כי יש לה גנים נפלאים
כמה אתם מתגעגעים לשוערה לשעבר של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ'? מבחינה מקצועית בטוח שקצת, ומבחינה אישית, רק נזכיר לכם כמה ראיקו ואשתו היפה אנה, היו מעריצים של מדינת ישראל.

בקיצור, חסרונם של צמד הסרבים שכבשו את ת"א בהחלט מורגש, לאחר שהשוער עזב את האלופה לטובת ריימס והעתיק את חייו לצרפת. רגע לפני שזה קרה אם אתם זוכרים, השניים הפכו להורים לריה ראיקוביץ' הקטנטן שנולד בסוף חודש יולי בסרביה.

כזכור, השניים התארסו במדינתנו, נכנסו כאן להריון, אך החליטו ללדת את בנם הבכור בסרביה, כדי שאנה כמובן תוכל להיות קרובה לאימה ולמשפחתה. אכן היורש הקטן, שפרצופו עדיין לא נחשף ברשתות החברתיות, נולד לפני בדיוק חודש וחמישה ימים בבלגרד.
בימים אלו, גברת ראיקוביץ' עדיין נמצאת בבירת סרביה על מנת לקבל עזרה מהסובבים אותה, לפני שהיא חוזרת עם הבייבי חזרה לשוער ולביתם החדש בצרפת. חודש אחרי לידה - האם יצא לכם כבר במקרה, לשים לב איך נראית הסרבית בת ה-23?


רק נזכיר לכם שלפני שהגיעה לארץ הקודש וגרמה לנו להתאהב, אנה תחזקה קריירת דוגמנות משגשגת בסרביה, וזו בשילוב של גנים נפלאים כנראה הסיבה לאיך שהיא נראית חודש אחרי לידה.

לפחות בתמונות, קיים אפס זכר לעובדה שעד לפני רגע טיפחה בטן ענקית וכעת היא חזרה לממדים הצנומים שלה ולא פחות, כבר הצטלמה לקמפיין למוצרי טיפוח לעור!!

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With my bestie ♥️

A post shared by (@rajkovic__ana) onבקיצור, אנה חוזרת לעניניים רגע אחרי לידה, ובזמן שראיקו שלה ינסה להמשיך לעשות קסמים בשער של ריימס כפי שעשה בישראל, היא תמשיך לעבוד ותצטרף לבעלה בחודש דצמבר הקרוב.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready to POP #babyboy

A post shared by (@rajkovic__ana) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by (@rajkovic__ana) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 .

A post shared by (@rajkovic__ana) on
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ