תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מזל טוב! מבלי שידעתם: גל מקל הפך לאבא!

גל מקל, דניאל סימס מקל גל מקל, דניאל סימס מקל | צ'ינו
הכדורסלן ואשתו דניאל סימס, בילו את הסופ"ש בביה"ח איכילוב ושמרו את העניין בסוד, עד שנתפסו על ידי צלם הפפראצי. השניים, שהכירו באירוע של מנהלת הליגה ואוהבים כבר למעשה מעשור - הפכו להורים בתזמון מושלם
זה הזמן לאחל הרבה מזל טוב לכדורסלן גל מקל, ששינה סטטוס והפך בסוף השבוע האחרון לאבא לבן בכור! הרכז של רג׳ו אמיליה ואשתו, דניאל סימס מקל, בתו של שחקן העבר המפואר, ווילי סימס, בילו את הסופ"ש בבית החולים ״איכילוב״ שבתל אביב כשלא היה לאף אחד מושג בכלל שהשניים מצפים ליורש!! הזוג מקל לא שיתף ברשתות החברתיות דבר בנוגע להריון של הדוגמנית היפייפיה כך שההפתעה הייתה גדולה ובעיקר משמחת עד מאד.

מקל ואשתו נתפסו בעדשת מצלמת הפפראצי כשיצאו מהמלונות של "בייבי ליס" כשהם נראים מחוייכים ונרגשים להפוך משניים לשלושה. כזכור, הכדורסלן הכיר את סימס באירוע של מנהלת ליגת הכדורסל ומאז כאמור - השאר היסטוריה. השניים התחתנו באירוע נוצץ עמוס סלבס ואישיות ספורט ביולי 2016 בחתונה שנחשבה לאחת המושקעות עם חופה בשקיעה בקיסריה. גל ודניאל חולקים את אהבתם כבר קרוב לעשור ואין טייימינג מתאים מזה להפוך להורים.

הבייבי קטן ודאי קיבל את הגנים המשובחים של אמא ואבא וכנראה שגם את הכישרון ללהטט בכדור. שיהיה במזל!גל מקל ואשתו דניאל סימס מקל הפכו להורים טריים! (צילום: צ׳ינו)היורש של מקל. אמא ואבא הולכים להתרגל ללילות לבנים (צילום: צ׳ינו)


בשעה טובה למשפחת מקל הצעירה (צילום: צ׳ינו)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ