תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

צפו: קורל סימנוביץ׳ שרה עם עומר אדם!

קורל סימנוביץ', סרג׳י רוברטו | אמיר מאירי
אחרי שהדוגמנית ההריונית ובעלה, שחקן ברצלונה סרג'י רוברטו, נהנו מהשמש הישראלית, טיילו ביפו והשלימו פערים עם החברים הטובים, הם גם מצאו זמן לבלות עם הזמר המפורסם ואפילו העלו תיעוד נדיר שלהם בסטורי
כבר מזמן הבנו שהם חברים טובים, אחרי שעומר אדם הופיע בחתונה שלה בשנה שעברה והיא לאחר מכן השתתפה בקליפ לשיר שלו, אבל כעת הגיע השלב בו קורל סימנוביץ׳ שרה בפני כל העוקבים שלה את שירו של עומר אדם מבלי להתבייש.

לפני שבעה חודשים השתתפה אשתו של סרג׳י רוברטו בקליפ של הזמר הכי מבוקש בישראל לשיר ״תגידי לי שטוב לך״, ואמש (שבת) החליטה שמתחשק לה לשיר ולתעד אותה מבצעת את מילות השיר ״שלה״ בסטורי בחשבון האינסטגרם שהיא מתחזקת, שמתקרב בצעדי ענק ל-800 אלף עוקבים.

סימנוביץ', שנמצאת בחודשי הריון מתקדמים כשהיא נושאת בבטנה את היורש/ת שלה ושל שחקן ברצלונה, שרה בקולי קולות את השיר כשהיא נמצאת באירוע יחד עם אדם, שזרם איתה ושר גם הוא. סרג׳י לא לקח חלק במופע המשותף של אשתו והזמר המפורסם, אבל דאג להצטלם ולהפגין נוכחות. על פי מקורבים, הדוגמנית המצליחה מתכוונת ללדת את הבייבי שלהם בישראל, ובעלה מגיע לכאן בכל הזדמנות - כעת הוא בארץ כי לא זומן לסגל נבחרת ספרד ונהנה מהפגרה  על מנת להיות קרוב לאשתו עד לרגע המיוחל.


בסוף השבוע השניים נהנו מטיול בשוק הפשפשים, מפגש עם חברים, וכמובן הרבה בטן גב והשמש הישראלית של ספטמבר. אוטוטו הם הולכים להחליף סטטוס ולהפוך להורים צעירים לדור ההמשך שהולך להיות בוודאות תינוק עם גנים משובחים! עד אז, קבלו את קורל ועומר אדם בביצוע ל״תגידי לי שטוב לך״ שגרף אלפי תגובות ברשת...
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Coral Simanovich (@coralsimanovich) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ