תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בחור נחמד: רונאלדו מפרגן לבן של קשר מנצ׳סטר יונייטד

כריסטיאנו רונאלדו חוגג | PEDJA MILOSAVLJEVIC/AFP/Getty Images
סרביה אמנם נכנעה 4:2 לפורטוגל אבל במשפחת מאטיץ' היו שמחים בסיום המשחק: הכוכב של יובנטוס הצטלם עם פיליפ החמוד ואף העניק לו את חולצת המשחק שלו. אשתו של מאטיץ' התמוגגה: "הוא מהווה השראה לכולם"
כוכבה של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו, שנתפס לעתים כלא נחמד ואף "סנוב", התחבר אמש (ראשון) לבחור הנחמד שנמצא שם בפנים מתחת לערימות הכסף שהוא מרוויח בעשור האחרון בזכות היכול המקצועית הפנומנלית שלו. ביום שבת פגשה נבחרת פורטוגל את נבחרת סרביה במסגרת מוקדמות יורו 2020, וניצחה 2:4 באיצטדיון בבלגרד. לאחר  שכבש הפורטוגלי את שערו ה-89 עם המדים הלאומיים, קרה מקרה מאד נחמד במנהרת השחקנים.

בסיום המשחק כוכבה לשעבר של מנצ׳סטר יונייטד נפגש עם קשר השדים האדומים, נמניה מאטיץ׳, שהגיע למשחק עם בנו פיליפ שהוא מעריץ מושבע של CR7 ועוד חבר קרוב שזכה להתחכך באבק הכוכבים. רונאלדו חיבק את הילדים ועצר להצטלם איתם כאשר מי שצילם היה קשרה של יונייטד בכבודו בעצמו, כי היה לו מאוד חשוב לתפוס תמונה טובה עבור המעריץ השרוף הקטן שלו. המפגש הגיע לנקודת השיא כאשר פיליפ החמוד קיבל מזכרת מתנה לקחת איתו הביתה מהאליל שלו -  את חולצת המשחק של הפורטוגלי כשיש עליה עוד כתמי דשא מהניצחון כמה דקות קודם לכן.

אשתו של מאטיץ׳ אלכסנדרה, פירסמה את התמונות של בנה ורונאלדו מהלילה הבלתי נשכח הזה באינסטגרם שלה, למרות ההפסד של הנבחרת של בעלה וכתבה: ״כל כך גאה״. אלפי אוהדים הגיבו לתמונות והתפעלו מנדיבותו של רונאלדו שלא מרבה לעשות מחוות כפי שעשה אמש בסרביה. "אנשים אומרים שהוא יהיר אבל השחקן הזה מהווה השראה לכל אחד ועולה על כל דמיון אפשרי".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ