תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הצילומים החושפניים של נטע אלחמיסטר למעצב העל

נטע אלחמיסטר נטע אלחמיסטר | דורי אהרון
זמן רב לא סיפרנו לכם מה חדש בגזרתה של המטאור הלאומי - פשוט כי קשה לעמוד בקצב שלה. הדוגמנית שבה מביקור במרוקו שם הצטלמה למעצב העל, ז'אן פול גוטייה, בקונספט של חזרה לימי בראשית. איזה תגובות הכי אהבנו?
הרגשנו שיותר מידיי זמן לא סיפרנו לכם מה חדש בגזרתה של המטאור הלאומי, מלכת בגדי הים והאינסטגרם, הדוגמנית נטע אלחימסטר, כי פשוט קשה לעמוד בקצב שלה. בתור אחת שמידיי שבוע מצטלמת לקמפיין/ מיזם חדש, הנה משהו חדש בכיכובה, ועל כזה דבר לא שומעים כל יום: אשתו של רמי גרשון שבה אמש (ראשון) מביקור במרוקו שם הצטלמה ללא אחר מז׳אן פול גוטייה! אכן, מדובר במעצב העל הצרפתי, שכבר שנים שולט בשוק האופנה והבשמים הבינלאומי וכעת הפך לחלק מהרזומה של נטע שלנו הבלתי עצירה.

נטע הצטלמה לטובת הבושם החדש שהשיק מעצב העל ונקרא La Belle, כאשר הקונספט בצילומים הוא חזרה לימי בראשית, לימים של אדם וחווה שלא ממש נהגו להתלבש. הדוגמנית הישראלית הפגינה אקסטרה מקצועיות כשנאלצה לדגמן פוזות כשהיא שכובה על הרצפה בין ערימת פרחים ועל גופה, בדיוק כמו שנהגו ללבוש בגן העדן, מספר פרחים בודדים המכסים את איבריה המוצנעים. התמונות היפות מדברות בעד עצמן וגרפו מאות תגובות מביניהן שתיים שאהבנו מאד: "מסתבר שאבא שלה כן גנן", ושל העוקבת האדוקה מאיה ורטהיימר שכתבה וקרעה אותנו מצחוק: "נטע אני חייבת לקחת אותך לקנות בגדים".

שחקנה של מכבי חיפה אמנם נמנע מלהגיב אך כמובן שפירגן לאשתו הטרייה בלייק. אמש נחתה אלחמיסטר-גרשון חזרה בישראל ישירות לצילומי הקמפיין שלה עם סאקרה, מותג האיפור אותו מפרסמת, אך החמיצה את חגיגת יום ההולדת התל אביבית של החברה הטובה, קורל סימנוביץ׳. עכשיו ברור לכל השואלים מדוע רמי ונטע עדיין לא טסו לירח דבש אחרי החתונה? ככה זה שאתה כדורגלן שחי לפי פגרות ואשתך היא בסך הכל הדוגמנית הכי מבוקשת בישראל.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOVE U

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ