תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מה קרה כשהצמודה של דוד קלטינס פגשה את אייל שני?

שרון אייזנברג | Instagram
לאחר שהקסימה את כולם במקסיקו, שרון אייזנברג הגיעה למסעדת "הסלון" של השף המפורסם בניו יורק, וגם שם לא התקשתה לגרום לאושיית הקולינרייה לזכור את הביקור הקצרצר רגע לפני שהיא חוזרת לישראל
לטובת הכדורגלן דוד קלטינס - בזמן שאתה מתגעגע לשרון אייזנברג ההורסת שלך, היא מצליחה להרשים אושיות קולינריות גם מעבר לים. לטובת מי שלא נמנה בין 22 אלף העוקבים שלה, הדוגמנית היפהפיה נפרדה לתקופה קצרה מהשחקן שלה, שפתח את העונה במדים של הפועל באר שבע, ועם כל הכבוד לכדורגל, שרון טסה עם חברתה הטובה לטיול הגדול לאחר הצבא במקסיקו וארצות הברית, שם כמובן היממה את המקומיים.

אחרי כמעט חודש וחצי של שלל תמונות פוטוגניות למדיי באינסטגרם, יעדים חלומיים, חוויות, מסיבות והרבה מסעדות, הבלונדינית הגיעה ליעד האחרון שלה בטיול, ניו יורק. אייזנברג, חובבת אוכל טוב וחוויות קולינריות משובחות כפי שניתן לראות כמעט בכל יום בסטורי שלה, החליטה להינות מהמטעמים של מסעדת "הסלון" של השף אייל שני, שנמצאת בתפוח הגדול.

האוכל היה טעים "למות" לפי מה שמספרת הדוגמנית, ושימו לב איך לפי הסטורי שלה אפשר להבין שהשף המפורסם התרשם מהיופי של הבאר שבעית שלנו. טוב אפשר בהחלט להבין אותו! תודו שכיף לראות דוגמנית שגם אוהבת לאכול וגם נראית מדהים. בסוף השבוע הקרוב תשים שרון קץ לגעגוע שלה ושל הכוכב שלה, כשהיא צפויה לנחות חזרה בישראל ישירות לדירתם החדשה שבבירת הנגב ולחזור לשגרת החיים הטובים של קצינה משוחררת מצה"ל, שגם תגיע לעודד את קלטינס שלה בטרנר. מצפים!


שרון אייזנברג ואייל שני מפטפטים ב״סלון״ בניו יורק (צילום: אינסטגרם)

שרון אייזנברג ואייל שני מפטפטים ב"סלון" בניו יורק (צילום: אינסטגרם)

נשיקה למזכרת מהיפייפיה של הדרום (צילום: אינסטגרם)
נשיקה למזכרת מהיפייפיה של הדרום (צילום: אינסטגרם) 

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Sharon Eisenberg (@sharon31e) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ