תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כך נראה דייגו סימאונה ביום חתונתו!

דייגו סימואנה דייגו סימאונה | OSCAR DEL POZO/AFP/Getty Images
מאמן אתלטיקו מדריד נישא לבחירת ליבו קרלה פריירה בטקס רומנטי בטוסקנה, בהשתתפות בני משפחה וחברים קרובים. הדוגמנית לא שכחה לפרסם תמונה של השניים באינסטגרם ולהודות לכל מי שהיה שם
ביום שבת האחרון, בזמן שהשחקנים שלו היו עם הנבחרות שלהם במשחקי מוקדמות יורו 2020, מאמנה של אתלטיקו מדריד דייגו סימאונה התחתן עם אם בתו, הדוגמנית קרלה פריירה. זוג הארגנטינאים מתחזקים זוגיות פוטוגנית כבר שבע שנים, והם הורים לילדה בת 3, והחליטו שזה הזמן להחליף נדרים. הם ערכו טקס צנוע בטוסקנה שבאיטליה, ביחד עם המשפחה והחברים הקרובים.

הדוגמנית היפהפיה - וגם המאמן - שיתפו תמונה ראשונה כחתן וכלה כאשר התלהבות כמו של האוהדים הספרדיים מהלוק של סימאונה עוד לא יצא לנו לראות. אשתו הטרייה של המאמן שיתפה את התמונה לצד פוסט מרגש: "בשבת ה-7 בספטמבר החלטנו לחגוג את אהבתנו ולהקיף את עצמנו עם אהובינו, בסביבה אידילית בלב טוסקנה. אין מילים שיכולות לתאר את מה שאנחנו מרגישים עכשיו. תודה למשפחות שלנו, לחברים הכי טובים, לכל מי שעשה אותנו כל כך אבל כל כך שמחים!", כתבה מיסס סימאונה.

כדי לראות מה באמת היה שם באירוע המיוחד נצטרך להמתין, כיוון שכל הפרטים ייחשפו בימים הקרובים באופן בלעדי במגזין 'שלום' הארגנטינאי. מה שאנחנו כן יודעים להגיד זה שאנדראה בוצ'לי היה אחראי על שיר החופה בחתונה בליווי הפסנתר. חוץ מזה, החתונה התקיימה בנוף המושלם של פירנצה בטוסקנה האיטלקית ונערכה במלון בלמונד קסטלו די קאסולה. רומנטי!
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ