תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רוצים להריח כמו מירן ומאור בוזגלו? עכשיו אתם יכולים‎

מאור בוזגלו | אינסטגרם
הזוג המלכותי של הכדורגל הישראלי ישיק בשבוע הבא בושם חדש בשם "טרוסארדי" בקניון רמת אביב. אחרי שכיכבו בסדרת הדוקו ריאליטי "הבוזגלוס", מאור ומירן ממשיכים לכבוש יעדים נוספים
רוצים להריח כמו מירן ומאור בוזגלו? עכשיו אתם יכולים. הנה משהו שהזוג המלכותי של ליגת העל עדיין לא סימן עליו טריטוריה. אחרי תוכנית דוקו ריאליטי בכיכובם, קמפיין משותף לקניון ירושלמי וזה רק על קצה המזלג, כעת קשר הפועל ת"א ואשתו נבחרו להיות הפאוור קאפל שיוביל את השקת סדרת הבישום החדשה של מותג העל האיטלקי "טרוסארדי". השניים עומדים להיות מזוהים עם הבשמים של המותג, ככה שאם בא לכם להריח כמותם - עכשיו אתם יודעים בדיוק איך לעשות את זה.

ההשקה של המותג תתקיים בקניון רמת אביב ביום שני הבא, כאשר בזמן שהבוזגלוס נבחרו להיות הפנים של הבושם המוכר, עוד נספר לכם שהשניים עובדים על פרויקטים נוספים חדשים ומסקרנים עליהם נספר לכם ממש בקרוב. קודם לכן, במחזור הקרוב של הליגה בוזגלו והאדומים יפגשו את נס ציונה במטרה לרשום ניצחון ראשון העונה.

לסיכום, עכשיו לא רק שתוכלו לראות אותם בעונה החדשה של "הבוזגלוס", לעקוב אחריהם ברשתות החברתיות ובטלוויזיה, תשננו את השם: טרוסארדי. הבושם שייתן לכם את הניחוח של הזוג ואולי גם יתרום דבר או שניים לכישורי הכדורגל שלכם.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ