תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

נתניה מתכוננת: נטע אלחמיסטר ורמי גרשון בדרך

נטע אלחמיסטר נטע אלחמיסטר | דורי אהרון
הזוג הלוהט עדיין לא מרחיב את התא המשפחתי אך בהחלט עובר לשלב הבא. השניים יעזבו את דירתם שסמוך לסמי עופר ומצאו פשרה בין תל אביב לחיפה - דירת פנטהאוז בשכונת עיר ימים. המדור בטוח שיתקבלו בזרועות פתוחות
בזמן שליגת העל מוצפת זוגות הריוניים, שחקנה של מכבי חיפה, רמי גרשון, ורעייתו הטרייה, הדוגמנית המטאורית, נטע אלחמיסטר, עוברים גם הם לשלב הבא. עדיין לא מדובר בהרחבת התא המשפחתי, כי אם בצעד מעניין ומרענן בו השניים יעזבו בקרוב את דירתם שבשכונת "נאות פרס" בחיפה, סמוך לאיצטדיון סמי עופר. כן כן, צמד הראשל״צים יעזוב בקרוב את משכנם בשנתיים האחרונות שנמצא מרחק יריקה מהאיצטדיון, מדוע? הנסיעות למרכז התחילו להכביד.
 
 
אלחימסטר סיפרה אודות העזיבה המתוכננת באירוע החורף של ״סאקרה״ בו נכחה השבוע וחשפה שבימים אלו היא אורזת את תכולת דירתם שבחיפה ומתכוננת למעבר לדירת פנטהאוז בשכונת עיר ימים הממוקמת בעיר נתניה: "מאז החתונה אני ורמי מחפשים דירה בין חיפה לתל-אביב. רוב העבודה שלי בפגישות בתל אביב ואילו רמי בחיפה". השניים אמורים לעבור לנתניה כבר בשבוע הבא, רגע לפני שתקופת החגים מתחילה. למקרה שתהיתם לעצמכם, למעלה מעשרת אלפים שקלים יוציא מכיסו הזוג הנוצץ בעבור השכירות בפרוייקט היוקרתי.
 
 
ללא ספק, נתניה היא יופי של פשרה באמצע בין חיפה לתל אביב, ואנחנו בטוחים שעיר היהלומים תקבל את הזוג היפה של הכדורגל הישראלי בזרועות פתוחות. שיהיה בשעה טובה, אנחנו במדור עדיין מחכים ליורש של הפאוור קאפל של עולם הכדורגל והדוגמנות.
  
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My husband

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ