תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רונאלדו: "הסקס עם ג'ורג'ינה טוב יותר מהגול הכי גדול שלי"

רונאלדו עם ג'ורג'ינה | Instagram
הכוכב הפורטוגלי חשף פרטים מעניינים אודות הקשר שלו עם הדוגמנית הספרדייה והוסיף: "יום יבוא ואנחנו נתחתן, בוודאות. זה החלום הכי גדול של אמא שלי, אז זה יקרה. למה לא?"
כוכבה הענק של יובנטוס ויש שיאמרו הכדורגלן הגדול ביותר בכל הזמנים, כריסטיאנו רונאלדו, טוען כי סקס עם בת הזוג שלו ואם בתו הרביעית, ג'ורג'ינה רודריגס "טוב יותר מהגול הכי גדול שהבקעתי במהלך הקריירה שלי". השחקן בן ה-34 חשף כי השער שכבש במספרת במדיה של ריאל מדריד מול קבוצתו הנוכחית יובנטוס באפריל 2018, הוא השער האהוב עליו מבין כל השערים שכבש לאורך הקריירה. יחד עם זאת, הודה הפורטוגלי כי האושר והשמחה שהרגיש אחרי הרגע המדהים הזה על כר הדשא לא משתווה לרגעים עם בת הזוג שלו.

בראיון הבלעדי, שנתן רונאלדו לעיתונאי האנגלי, פירס מורגן, הוא סיפר שאין שום חוויה שיכולה להתעלות על מה שהוא חווה עם הדוגמנית שלו בין הסדינים. כשהוא צוחק מהשאלה ששאל אותו העיתונאי השיב רונאלדו בחיוך: "לא, לא כמו עם ג'יאו שלי". רונאלדו יוצא עם הדוגמנית בת ה-25 מאז שנת 2016 אחרי שהכירו בחנות של גוצ'י שם עבדה כמוכרת. ל- CR7 ולרודריגס יש בת אחת משותפת, אלנה מרטינה ויחד הם מגדלים גם את שלושת ילדיו הנוספים, רונאלדו ג'וניור והתאומים אווה ומתאו.

כאשר נשאל רונאלדו לגבי חתונה עם זוגתו השיב: "יום יבוא ואנחנו נתחתן, בוודאות. זה החלום הכי גדול של אמא שלי, אז זה יקרה. למה לא?". הוא דיבר לראשונה על הזוגיות שלו עם הדוגמנית הספרדייה ואמר: "יש לנו מערכת יחסים נהדרת. היא חברה שלי קודם כל. יש לנו שיחות עומק, אני פותח את הלב שלי אליה וההפך". זאת הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים מהפנומן מידע לגבי מערכת היחסים שלו. כאשר מלבד זה, מפרסם עיתון "הסאן" הבריטי כי רודריגס מספרת על המפגש הראשון שלהם במדריד: "זאת הייתה אהבה ממבט ראשון". אז אם הכל מושלם, מתי כבר חתונה כריסטיאנו?! 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ