איזה כדורגלן צלח את אתגר הנינג’ה? צפו בביצוע

play רועי קהת
רועי קהת | אינסטגרם
רועי קהת מטפס על המגה קיר 00:11

בזמן שעם ישראל טייל ברחבי הארץ, בילה בים או נח על הספה, רועי קהת יצא עם משפחתו לפארק הנינג'ה ברחובות והציג יכולות מרשימות במתקנים - כולל ב"מגה קיר" שגובהו ארבעה וחצי מטרים

קבוצות: מכבי נתניה

זהו זה, ראש השנה הגיע לתומו ואחרי כמויות של מזון, שלל טיולים ברחבי הארץ והרבה זמן איכות משפחתי, חזרנו בשעה טובה לשגרה. רגע לפני שהמחזור השישי של ליגת העל יוצא לדרך ושוב נצא לחופשת יום הכיפורים, חייבים לעדכן אתכם בבילוי מאד לא שגרתי של אחד מכוכבי הליגה. רוב האנשים מעדיפים לנוח בחופש שלהם, לצאת לטייל, לתפוס עוד כמה ימים של שמש בים או בבריכה, אבל אם תשאלו את משפחת קהת, אצלם ההעדפה קצת שונה.

קשרה של מכבי נתניה רועי קהת ושתי היפות שלו, אשתו גיל קהת ובתם סיאול, יצאו לבקר בפארק הנינג’ה הממוקם ברחובות, על פניו נשמע כמו בילוי שגרתי. מה שממש גרם ללסת שלנו להישמט, היא העובדה ששחקן הכדורגל עבר את המכשול אותו מעטים בישראל הצליחו לעבור – המגה קיר! קהת, המתנשא לגובה של 1.79 סנטימטרים בסך הכל, עבר את הקיר האימתני בגובה של ארבע וחצי מטרים! חשוב לציין את העובדה שזה היה הניסיון הראשון של הבועט מעיר היהלומים. נשמע כמו אחלה של בילוי לגיבוש הקבוצה שמחפשת לחזור להיות התקפית ומסוכנת כמו שאנחנו מכירים את מכבי נתניה בשנים האחרונות.

מי שאחראית על הבילוי הנהדר היא כמובן בעלת הטייטל “הנינג’ה של נשות הכדורגלנים”, גברת קהת, שלטעמנו הפורמט הזה של “נינג’ה ישראל” פשוט נכתב עבורה. קודם כל, נציין כי גם היא אחרי מספר ניסיונות עברה בעצמה את מכשול הקיר הכל כך קשה, ושבלי קשר לפארק הנינג’ה גיל היא מאמנת כושר אליה מכורות שלל מתאמנות והיא אף מתחזקת חשבון אינסטגרם שמציג שגרת תזונה בריאה ומעוררת השראה. אז אם בא לכם להיכנס לכושר ולבשל בריא, היא לגמרי הכתובת. אנחנו מחכים לראות אותה בעונה הבאה של נינג’ה ישראל, ואולי גם יחשבו לעשות פרק מיוחד עם כדורגלנים אחרי שראינו את הביצועים של בעלה.

רועי קהת עושה בית ספר ועובר את המגה קיר (צילום: אינסטגרם)

ברור שהנינג׳ה הזאת תצליח. גיל קהת עוברת את הקיר (צילום: אינסטגרם) 

הכל עובר במשפחה. רועי קהת מאמן את בתו הקטנה סיאול (צילום: אינסטגרם)

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

״אומרים שאהבה כזאת יש פעם בחיים״ אין ספק שזכיתי שאת לצידי כל החיים אני אוהב אותך אישה שלי! ט”ו באב שמח ♥️ #mywife #mylove #mypower #i #love #you

A post shared by Roi Kehat (@roikehat) on

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Quality time just for the two of us #philippines #amazingplace #happiness #purelove

A post shared by Roi Kehat (@roikehat) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי