תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רומן עם באלוטלי, קריאות מאוהדים ותואר במשפטים: לאוטה משגעת את איטליה

דילטה ליאוטה | Francesco Pecoraro / Stringer
עם כמעט חמישה מיליון עוקבים באינסטגרם, המדור עורך לכם היכרות עם מגישת הספורט שכבשה את ארץ המגף. צפו בתגובה האלגנטית שלה לקומץ של נאפולי, שדרש ממנה להוריד את החולצה
עם כמעט חמישה מיליון עוקבים באינסטגרם, הגיע הזמן שתכירו את דילטה לאוטה - מגישת ספורט מאוד מפורסמת באיטליה שמעבר להבנה המקצועית והידע, היא לחלוטין נראית כמו דוגמנית. במחזור החולף פגשה נאפולי את ברשיה  וניצחה 1:2 ואנחנו, למזלנו, נחשפנו לבלונדינית בת ה-28 שנתנה לנו דוגמה טובה והבהירה איך שומרים על קור רוח מול אוהדי כדורגל.

בסיום המשחק קרא קומץ של אוהדי נאפולי: "תחשפי את השדיים". במקום להתעצבן או להיעלב, לאוטה חייכה בזמן שצעדה לכיוון היציאה וסימנה בגאווה עם האגודל למטה. האוהדים המופתעים הגיבו בצחוק גדול ואהבו את תגובתה של המגישה שלא שכחה לנופף לשלום באלגנטיות. חשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים כמעט 5 מיליון איש, יגרום לכם להתמכר למראה של האיטלקיה ההורסת.כשרומן עם מאריו באלוטלי נמצא אצלה ברזומה, בשנה שעברה נפרדה מהארוס שלה ושברה את האינטרנט כשיצאה לשוק הרווקות. עוד נספר כי לפני שהגיעה לעולם הספורט, עבדה כחזאית בטלוויזיה האיטלקית והשתתפה בתחרות מלכת היופי במדינתה לפני כעשור. היא לא זכתה בתואר הנכסף אך זכתה ב"מלכת החן" ועם זה אי אפשר להתווכח. אם כל זה לא הספיק, תשמחו לדעת שאכן מדובר באשת אשכולות המחזיקה גם בתואר ראשון במשפטים ובאיטליה פשוט מטורפים עליה. אפשר בהחלט להבין מדוע.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ