תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אלוהים ישמור: הדירה של בקהאם ששווה 40 מיליון אירו

דיוויד בקהאם | ADRIAN DENNIS/AFP/Getty Images
הבעלים של קבוצת אינטר מיאמי יעבור עם ויקטוריה וילדיהם לדירה היקרה בעולם, שם ישתכנו בפנטהאוז ענק בגורד שחקים. בין ההטבות של המשפחה המפורסמת: בריכה אולימפית, מנחת מסוקים וסלון יופי
לפני חודשיים בדיוק סיפרנו לכם שהאיש והאגדה, דיוויד בקהאם, רכש את הדירה היקרה בעולם. האנגלי, שכידוע מקים קבוצת כדורגל במיאמי שתחל את פעילותה ב-2020, הגיע לליגת הכדורגל של צפון אמריקה כשחקן ב-2007 וממש בימים אלו הוא ואשתו, אייקון האופנה, ויקטוריה בקהאם, עוברים אל מיאמי ביחד עם ארבעת ילדיהם.

אז רגע לפני שהבקאמים שוב חוזרים לחיי קבע בארצות הברית, לפניכם הנה הצצה נדירה לאיך דירה בשווי 40 ומשהו מיליון יורו, נראית במציאות. רק כדי שתבינו במה מדובר, המשפחה המלכותית רכשה פנטהאוז דופלקס בגודל של 1,022 מ"ר עם מרפסת ענקית ונופים של 180 מעלות.

הדירה המפוארת ממוקמת בפרוייקט היוקרה "מוזיאון האלף" של האדריכל המנוח זאהה חדיד, ובו גורד שחקים המתנשא לגובה של 62 קומות. בנייתו של הפרויקט היוקרתי טרם הושלמה, אך הוא צפוי להגיע לגובה של 215 מטרים בסוף השנה הנוכחית ובכך להפוך לאחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי. בבניין יהיו כמאה דיירים, שייהנו מהשכנים המפורסמים ואף יוכלו לרכוש דירות הרבה יותר "זולות". אמנם הזוג המלכותי צפוי להוציא מכיסו סכום מטורף של 40 מיליון אירו (לפני הנחת סלבס), אך במוזיאון האלף, ישנן גם דירות זולות יותר. המחירים נעים בין 5-10 מיליון אירו, אם למישהו מתחשק שכן כמו דיוויד בקהאם.


הנכס המדהים הזה ישמש מצוין את דיוויד, ויקטוריה, ברוקלין, רומאו, קרוז והארפר. ממה עוד יוכלו להנות הבקהאמים בפרוייקט היוקרתי חוץ מנוף עוצר נשימה ודירה חלמית? אז בחלקו העליון של גורד השחקים ישנה בריכה אולימפית ומרפסת שיזוף המקיפה את הבניין כולו. יש בו אפילו מנחת מסוקים, ממנו יוכל אבא דיוויד לטוס במסוק, שייקח אותו במהירות לאיצטדיון אינטר מיאמי. חוץ מזה, הספא, סלון היופי, בר המיצים ומסעדת הבריאות הם חלק נוסף מהשירותים להם יזכו הדיירים, שבחרו לגור באזור העשיר ביותר במיאמי. 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ