תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בתו של אייל ברקוביץ׳ לא סולחת: ״אבא שלי הרס את המשפחה״‎

לי ברקוביץ', אייל ברקוביץ' | אריאל שלום
לי, הגולטסארית הצעירה בת ה-24 שחזרה בדמעות את הרגע שבו אביה, מגדולי השחקנים ששיחקו כאן, סיפר לה ולאמה טלי על כך שהוא מנהל רומן: "חשבתי שהמשפחה שלי מושלמת - והכל התפוצץ"
"אבא שלי התראיין לכתבה שבה הוא מספר על הפרידה מאמא שלי ועל הגירושים והוא מספר גם על הקשר שלי ושלו. אבא שלי זה נקודת החולשה שלי, אפשר לדבר עליו ותוך שנייה אני בוכה״, מספרת לי ברקוביץ' בעונה החדשה של תוכנית הדוקו-ריאליטי "גולסטאריות" שתעלה ב-HOT בחודש הבא. ״זה הפך להיות נושא השיחה בחיפה, וזה כאב לי ממש. כל דבר שאבא שלי עושה תמיד השפיע על המשפחה. הוא מקבל כרטיס אדום- זה משפיע עליי. אמרתי לעצמי, בואנה, הוא שיקר לי. כל השנים האלו האמנתי שאנחנו משפחה מושלמת. אני לא אסלח לו על זה. זאת פשוט כאפה".

הגולסטארית הצעירה בת ה-24 שיחזרה בדמעות את הרגע שבו אביה, מבכירי הכדורגלנים של מדינת ישראל סיפר לה ולאמה, טלי, על כך שהוא מנהל רומן: "זה קרה לפני כמעט ארבע שנים, הוא הושיב אותי ואת אמא, ופשוט אמר לנו שיש לו מישהי ואז אמא שלי העיפה אותו מהבית. זה בא ככה באמצע יום בהיר, בלי הודעה מוקדמת כשכל מה שחשבתי שמושלם בנו, ברגע אחד הפך לכלום. שבוע לפני שזה קרה שכבתי במיטה ואמרתי: 'המשפחה שלי מושלמת' ועכשיו אני צריכה לתאר את אבא שלי עם מישהי אחרת? אלוהים החזיר לי והכל התפוצץ. ברגע שזה קרה, אבא שלי ואני לא דיברנו חודשיים, הוא התקשר אליי כל יום והיה מחכה לי מחוץ לבסיס, שום דבר לא עזר. הבנאדם שהיה הכי קרוב אליי בעולם, ברגע אחד הפך להיות הכי רחוק".

יותר מהכל, כואב לשמוע על התחושות הקשות שמלוות את ברקוביץ׳ עד היום: ״כן, אבא שלי הרס את המשפחה ואני לא אסלח לו. אני יכולה לסלוח לו על האקט, אנשים כן עושים טעויות, אבל זה שהוא הרס לי את מה שאני חשבתי שהוא מושלם, לא, על זה אני לא אסלח". ברקוביץ' הוסיפה על התחושות להתמודד עם סיפור כה מסובך בגיל צעיר: "להתמודד עם זה בגיל הזה זה לא קל, בטח כשכולם יודעים מה שקורה. אנשים באים ומספרים לי מה היה ויודעים לפניי מה היה, עם מי הוא ניהל את הרומן וזה קשה. פתאום כל המדינה מחטטת לי בחיים".


במהלך צילומי התוכנית, סיפרה מאמנת הכושר לכדורגלנית קארין סנדל, ואחותה השחקנית שירן סנדל, שהיא הופתעה מכתבה בה אביה התראיין והצטער על הכל: "אני ואבא שלי לא פתחנו את הנושא הזה עד היום, אז זה נורא הפתיע אותי לראות שהוא אמר שהוא מצטער על הבגידה, מצטער על הפרידה, על הגירושים ועל מה שהוא עשה לאמא שלי". 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Friday

A post shared by lee_berkovic (@lee_berkovic) on
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daddy's Girl

A post shared by lee_berkovic (@lee_berkovic) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ